Aptarnavimo sferos darbai Kanadoje

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 292802

Darbo skelbimo numeris

292802

Darbo aprašymas

Ieškome darbuotojų Kanadoje (Working holiday programa) aptarnavimo sektoriuje (viešbučiai, restoranai, poilsio ir laisvalaikio centrai).

Galimos įvairios pozicijos. Dirbama 5 d./sav. po 8-10 val./d. Atlyginimas 10-14 CAD/val. (konvertavus į eurus: 6,8-9,5 €/val.).

Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami.

Nuvykus oro uoste pasitinka! NEREIKIA būti studentu, norint aplikuoti.

Darbo Kanadoje laikotarpis:
Min. 6 mėnesių
Max. 12 mėnesių
Pagal šią programą į Kanadą galite vykti 2 kartus.


Reikalavimai

- Anglų k.
- Pageidautina patirtis aptarnavimo sferoje
- Neteistumo pažyma
- Leidimas įvažiuoti į Kanada


Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt


Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kanada
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. vasario 9 d.
Įvestas:
2017 m. sausio 11 d.
Alga (bruto):
nuo 7 iki 9.5 EUR per val.

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur