Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

APUS Turtas, UAB

| |
APUS Turtas, UAB
Miestas: Vilnius
Adresas: Žalgirio g. 135
Telefonas: 8698 82509
Įmonės svetainė: http://www.apus.lt
1 124
APUS Turtas, UAB
Miestas: Vilnius
Adresas: Žalgirio g. 135
Telefonas: 8698 82509
Įmonės svetainė:  http://www.apus.lt
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įmonės aprašymas:

APUS TURTAS – 2008 metais bendrai veiklai susibūrusi darbščių, energingų ir atsakingų nekilnojamojo turto specialistų komanda, teikianti kokybiškas, sukauptomis žiniomis bei ilgamete patirtimi grįstas tarpininkavimo, konsultavimo bei vertinimo paslaugas. Bendradarbiaudami su bankais, matininkais, architektais, teisininkais bei kt. specialistais, siekiame, kad mūsų klientai gautų visą reikalingą informaciją iš vienų rankų. Pavestą darbą atliekame vadovaudamiesi aukščiausiais kokybės bei etikos standartais, veikiame sklandžiai, skaidriai, sąžiningai, kad rezultatas labiausiai atitiktų kliento interesus. Priklausome Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijai (LNTAA) bei esame aktyvūs jos nariai. APUS TURTAS vizija: ♦ siekti, kad įmonės pavadinimas visiems asocijuotųsi su kokybiškos paslaugos teikimu bei įmonėje dirbančiais, gerai savo darbą išmanančiais profesionalais; ♦ būti asmeniniais klientų nekilnojamojo turto konsultantais; ♦ išlaikyti tvirtus ilgalaikius partnerinius santykius su įmonės klientais bei darbuotojais; ♦ siekti, kad klientai mus rekomenduotų savo draugams bei pažįstamiems. APUS TURTAS misija: ♦ teikti aukščiausios kokybės bei etikos standartus atitinkančias paslaugas; ♦ nuolat gilinti profesines žinias, sekti bei domėtis Lietuvos nekilnojamojo turto rinka, jos pokyčiais, kad pasitikėjimu grįstas bendradarbiavimas klientams galėtų atnešti maksimalią naudą bei rezultatą; ♦ išlikti nekilnojamojo turto kompanija, kurioje darbuotojai jaustųsi gerbiami, vertinami, galintys tobulėti, būti pilnaverčiais visos komandos nariais, asmeniškai prisidedančiais prie įmonės bendro rezultato kūrimo bei geros darbinės atmosferos puoselėjimo. APUS TURTAS vertybės: ♦ ilgalaikis bendradarbiavimas; ♦ profesionalumas ir skaidrumas; ♦ atsakomybė ir patikimumas; ♦ pagarba kiekvienam klientui bei komandos nariui.Įmonės darbo skelbimai

prieš 1 sav.
NEKILNOJAMOJO TURTO VADYBININKAS (-Ė) APUS TURTAS, UAB
Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
prieš 1 sav.
NEKILNOJAMOJO TURTO VADYBININKAS (-Ė) APUS TURTAS, UAB • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.Į rankas
Vilnius