2022-07-29 11:26:48

Arimex, UAB

~ 2079.40 €/mėn. PRIEŠ MOKESČIUS
http://www.arimex.lt

Įmonės aprašymas

UAB „Arimex“ riešutų ir džiovintų vaisių rinkoje veikia nuo 1995 m. Šiandien įmonė yra lyderė Baltijos ir Šiaurės šalių regione, ruošiasi plėtrai Vakarų Europoje, o įmonės apyvarta kasmet auga vidutiniškai po 13 proc. Stabilumas ir patikimumas „Arimex“ darbuotojams leidžia jaustis saugiems ir užtikrintiems, o diegiami socialinės atsakomybės veiklos standartai – didelių pokyčių dalimi, prisidedant prie sveikesnės ir laimingesnės visuomenės kūrimo.
Įmonės veiklos sritys – riešutų, džiovintų vaisių ir valgomųjų sėklų importas, apdorojimas, kepinimas, maišymas, pakavimas, didmeninė prekyba ir eksportas. Kiekviename žingsnyje siekiame užtikrinti efektyvius vidinius procesus ir maksimalią produkcijos kokybę. „Arimex“ prioritetas – sveiki ir kokybiški produktai: įmonė turi BRCGS AA lygio sertifikatą ir atitinka pasaulinius maisto saugos ir kokybės reikalavimus, tokius pačius standartus keliame ir žaliavos tiekėjams.
Įmonei ypač svarbūs čia dirbantys žmonės. Darbuotojams suteikiame ne tik plačias karjeros galimybes, bet ir rūpinamės jų emocine ir fizine savijauta. Aktyvus ir sveikas gyvenimo būdas yra „Arimex“ įmonės kultūros dalis: daug dėmesio skiriame sveikai mitybai, motyvuojame įsitraukti į sveikos gyvensenos užsiėmimus, nuolat geriname darbuotojų darbo sąlygas. Garantuojame sąžiningą darbo užmokestį ir lygias galimybes visiems darbuotojas. Tai, kad „Arimex“ yra geriausia vieta dirbti, parodo skaičiai – beveik pusė visų įmonės darbuotojų įmonėje dirba daugiau nei 10 metų.
Prisijunk prie „Arimex“ komandos ir tapk didelių pokyčių dalimi!

Arimex, UAB darbo skelbimai