Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

AROMIKA, UAB

T. Masiulio g. 18B, Kaunas
http://www.aromika.lt

Įmonės aprašymas

Kaune įsikūrusi Aromika jau 17 metų sėkmingai kuria unikalius parfumerijos gaminius žmonėms, namams ir verslui. Kvepalai, namų kvapai, muilai, sausi kvapai, kišeniniai kvepaliukai, vonios druskos, purškiami namų kvepalai, patalpų kvėpinimas – visa tai ir dar daugiau Aromika prekių ir paslaugų spektre.

Naujų kvapų atradimas yra mūsų komandos aistra. Mes darome tai, ką mylime, todėl visuomet ieškome kažko nepaprasto – to, kuo galėtume nustebinti savo klientus.

Antrą veiklos dešimtį skaičiuojanti bendrovė yra bene didžiausia lietuviškų kvapų gamintoja, savo produkciją pristatanti ir į Ispanijos, Latvijos, Ukrainos, Didžiosios Britanijos rinkas.

Kasmet Aromikoje gimsta bent keli nauji produktai, o pastarieji metai kompanijai buvo ypač kūrybingi – buvo sukurta ne tik daugiau nei 20 naujovių, bet ir tris kartus išaugo darbuotojų skaičius bei įmonės apyvarta.

Itin vertinama Aromikos patalpų kvėpinimo paslauga. Įmonės klientai yra viešbutis „Kempinski“, „Impuls“ sporto klubų tinklas, „Eglė +“ sanatorija, „Krasta auto“, „Aprangos“ grupė ir kt.

Įmonės informacija

Peržiūros
628
Vidutinė alga
~ €645
Darbuotojų sk.
17
Vieta
Kaunas

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

prieš 1 sav.
Galimybė kartais dirbti iš namų VADYBININKĖ (-AS) - ADMINISTRATORĖ (-IUS) ROMAINIUOSE (NAMŲ KVAPAI, ŽVAKĖS, ETERINIAI ALIEJAI) AROMIKA, UAB
850 - 1200 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 1 sav.
VADYBININKĖ (-AS) - ADMINISTRATORĖ (-IUS) ROMAINIUOSE (NAMŲ KVAPAI, ŽVAKĖS, ETERINIAI ALIEJAI) AROMIKA, UAB • Kaunas
Galimybė kartais dirbti iš namų
850 - 1200 €/mėn.Prieš mokesčius
Kaunas
prieš 1 sav.
Galimybė kartais dirbti iš namų PREKES ŽENKLO VADYBININKAS (-Ė) (ROMAINIAI - NAMŲ KVAPAI, ŽVAKĖS, ETERINIAI ALIEJAI) AROMIKA, UAB
1000 - 1700 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 1 sav.
PREKES ŽENKLO VADYBININKAS (-Ė) (ROMAINIAI - NAMŲ KVAPAI, ŽVAKĖS, ETERINIAI ALIEJAI) AROMIKA, UAB • Kaunas
Galimybė kartais dirbti iš namų
1000 - 1700 €/mėn.Prieš mokesčius
Kaunas