Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

ASA PREKYBA, UAB

J. SAVICKIO G. 4-7, Vilnius

Įmonės aprašymas

UAB „ASA PREKYBA“ teikia krovinių gabenimo ir ekspedicijos paslaugas. Nuo įmonės veiklos pradžios siekiame būti patikimais ir gerais šios srities specialistais.

Šiuo metu turime 5 pardavimo verslo partnerius, kurie darbuojasi siūlomomis sąlygomis. Yra galimybė mokytis iš jų, perimti geriausias jų patirtis.

Mūsų pagrindinis tikslas – pateisinti savo klientų, darbuotojų ir partnerių lūkesčius, todėl siekiame tobulėti ir augti.
Laikomės patikimumo ir sąžiningumo principų bei vertiname draugiškais santykiais pagrįstą bendradarbiavimą tiek su įmonės partneriais, tiek su darbuotojais.
Be savo pagrindinių paslaugų klientams suteikiame pridėtinę vertę, sutaupytą laiką bei kokybišką aptarnavimą.

Bendradarbiaujame su tokiomis kompanijomis kaip Vlantana, Griciaus autotransporto įmone, Transporto vystymo grupe, bei Kreiss Latvijos vežėjais.

Savo darbuotojams galime pasiūlyti platų partnerių spektrą logistikos srityje.
Be savo pagrindinių paslaugų darbuotojams stengiamės sukurti pozityvią darbo vietą, investuojame į įmonės “Team building”, kompiuterinę bei programinę įrangą, kuri palengvina darbuotojui kasdienį darbą.

Taip pat 2017-2018 gavome patvirtintą paramą iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų aštuonioms tarptautinėms parodoms rengti, parodas galima rengti visame pasaulyje.

Nuoširdžiai tikime savo darbuotojų sėkme! Linkime visokeriopos gerovės!

Įmonės informacija

Peržiūros
5 772
Vidutinė alga
~ €968
Darbuotojų sk.
12
Vieta
Vilnius

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>