Autobokštelio, savivarčio fiskaro vairuotojas
Darbo skelbimo numeris #1706610
Atranka internetu

KELTA, MB
Kaunas

Darbo aprašymas

Platforminio keltuvo operatoriaus darbas:

  • vairuoti autobokštelį, objekte pakilnoti dirbančius žmones;

Savivarčio-fiskaro vairuotojo darbas:

  • Su manipuliatoriumi (kaušu) pakrauti šakas. Jas išvežti išpilti.

Darbai Kaune, C kategorija.

Reikalavimai

  • Vairavimo patirtis - 2 metai, C kategorija;

  • Nebijojimas aukščio (kartais laukia įvairus darbas autobokštelyje: tentų kabinimas, latakų valymas, kiti smulkūs darbai aukštyje).

Įmonė siūlo

  • Draugiškas, nedidelis kolektyvas;
  • Gerbtinas, supratingas vadovo požiūris į darbuotoją;
  • Visos socialinės garantijos.

DETALESNĖ INFORMACIJA TELEFONU: +37064603230

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1706610

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 3 sav.
TECHNIKOS OPERATORIUS-VAIRUOTOJAS Kauno regiono atliekų tvarkymo centras, VšĮ
1300 - 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
TECHNIKOS OPERATORIUS-VAIRUOTOJAS Kauno regiono atliekų tvarkymo centras, VšĮ • Kaunas
1300 - 1600 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
prieš 2 sav.
TECHNIKAS-DEZINFEKUOTOJAS UAB Dezinfekcijos paslaugos
1400 - 2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
TECHNIKAS-DEZINFEKUOTOJAS UAB Dezinfekcijos paslaugos • Kaunas
1400 - 2400 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
ŠILUMOS SIURBLIŲ, VĖDINIMO SISTEMŲ, SANTECHNIKOS MONTUOTOJAI EKO2ŠILUMA, UAB
1500 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
ŠILUMOS SIURBLIŲ, VĖDINIMO SISTEMŲ, SANTECHNIKOS MONTUOTOJAI EKO2ŠILUMA, UAB • Kaunas
1500 - 3000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
prieš 1 sav.
LĖKTUVŲ DAŽYTOJAI TARPTAUTINĖJE AVIACIJOS ĮMONĖJE // PATIRTIS NEREIKALINGA! UAB „Biuro“
1100 - 1650 €/mėn. Į rankas
LĖKTUVŲ DAŽYTOJAI TARPTAUTINĖJE AVIACIJOS ĮMONĖJE // PATIRTIS NEREIKALINGA! UAB „Biuro“ • Kaunas
1100 - 1650 €/mėn.Į rankas
Kaunas
Підходить і для українців
MONTUOTOJAS Statel, UAB
800 - 1200 €/mėn. Į rankas
MONTUOTOJAS Statel, UAB • Kaunas
800 - 1200 €/mėn.Į rankas
Kaunas
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!