2022-07-29 11:26:48

Autošaltkalvis

CVMarket.lt klientas
Nuo 800 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Prekiaujame naudotomis automobilių dalimis, automobilių neardome, tik sandėliuojame jau nuardytas dalis. Ieškome naujo komandos nario:

- Autošaltkalvio-sandėlininlo

Darbas sandėlyje, kuriame reikia palaikyti tvarką, rūšiuoti ir sandėliuoti automobilių dalis, reikalui esant ardyti smulkesnes automobilio dalis, kaip pavyzdžiui nuo variklio nuimti agregatus (starterį, generatorių, turbiną, sankabą ir t.t.), iš automobilio durų išimti stiklą arba langų pakėlimo mechanizmą.

Reikalavimai

Mes Tikimės kad Tu:

  • esi kruopštus ir atsakingas
  • neturi žalingų įpročių

Privalumu laikytumėme jeigu:

  • moki rusų kalbą
  • turi patirties automobilio dalių srityje

Įmonė siūlo

  • Darbuotojus apmokome
  • Suteikiame visas darbui reikalingas priemones
  • Dirbame vieningoje komandoje, todėl visada padedame vieni kitiems.
  • Esame stabiliai veikianti įmonė, suteikiame visas soc. garantijas, laiku mokame atlyginimą
  • Siūlome priedus prie atlyginimo, priklausomai nuo darbo rezultatų