Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #421342

BALDŲ PROJEKTUOTOJAS - KONSTRUKTORIUS

CVMarket.lt klientas
Marijampolė
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

* Korpusinių baldų projektavimas, konstravimas, techninių brėžinių ruošimas gamybai;

* Tinkamiausių techninių sprendimų paieška bendradarbiaujant su pardavimų bei gamybos padaliniais;

* Inovatyvių, konstrukcinių sprendimų pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai

* Darbo patirtis baldų, statinių, interjero ar pan. projektavimo srityje būtų privalumas;

* Darbas bent viena iš projektavimo programų: Woody, IMOS, Autocad, Inventor, SolidWork ar pan.;

* Geri brėžinių skaitymo įgūdžiai;

* Geras kompiuterinis raštingumas.

* Savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas;

* Darbą su įdomiais projektais didžiausioje Marijampolės nestandartinių baldų gamybos įmonėje;

* Konkurencingą atlyginimą;

* Kūrybinės saviraiškos galimybes;

* Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;

* Draugišką kolektyvą.

Darbo skelbimo numeris
#421342

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Marijampolė
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 700 - 1100 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. lapkričio 7 d.
Įvestas:
2020 m. spalio 9 d.

UAB „Baldgama" – didžiausia Marijampolėje įsikūrusi nestandartinių baldų gamintoja, pagal individualius užsakymus iš kokybiškų medžiagų projektuojanti ir gaminanti plataus asortimento baldus:
* Gyvenamosioms patalpoms
* Biurams
* Mokykloms
* Darželiams
* Bibliotekoms
* Kitoms patalpoms

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!