Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Beljana, UAB

Ateities pl.75B, Kaunas
http://www.beljana.lt

Įmonės aprašymas

UAB ,,Beljana“ – logistikos įmonė, įkurta 2001 metais. Tai kompanija, įsitvirtinusi Europos Sąjungos automobilių pervežimų rinkoje ir iki šiol daranti pažangą šioje srityje.

Bendrovė intensyviai bendradarbiauja su užsienio partneriais Vokietijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Slovėnijoje, Italijoje, Šveicarijoje bei Prancūzijoje, taip pat tiesiogiai dirba su automobilių gamintojais Audi, Volkswagen, BMW, Opel,Mercedes.

UAB ,,Beljanos“ veikla orientuota į ilgalaikės plėtros strategiją bei abipusiai naudingus verslo santykius. Nuo 2010 metų į monės kokybės vadybos sistema yra sertifikuota pagal ISO 9001:2008, o 2016 metais ISO 14001:2004.

Bendrovė veiklą pradėjo nuo keleivių pervežimo tarptautiniais maršrutais, tačiau šiuo metu pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra naujų ir naudotų automobilių pervežimas tarptautiniais maršrutais Europoje (Vokietijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje ir kt.).

UAB "Beljana" valdo 100 transporto priemonių, pagamintų 2015 - 2022 metais, ir kiekvienais metais autoparkas yra atnaujinamas.

Mūsų pervežami kroviniai yra apdrausti CMR draudimu. Automobiliuose įdiegta navigacinė sistema. Vairuotojai aprūpinti GSM mobiliuoju ir radijo ryšiu.

Krovinių pervežimui atlikti bendrovė naudoja autovežius Mercedes-Benz Actros ir VOLVO FM su ROLFO / Kaessbohrer įranga, kurie pritaikyti vežti nuo 8 iki 10 automobilių.

Šiuo metu įmonėje dirba virš 160 patyrusių ir kvalifikuotų darbuotojų.

Įmonės informacija

Peržiūros
6 837
Vidutinė alga
~ €1 086
Darbuotojų sk.
195
Vieta
Kaunas

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>