Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Benefita draudimas, UADBB

Latvių g. 15, Vilnius

Įmonės aprašymas

Uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė „BENEFITA DRAUDIMAS“, pradėjusi savo veiklą 2005 metais, sėkmingai bendradarbiauja su visomis Lietuvos rinkoje veikiančiomis draudimo bendrovėmis.
Mūsų bendrovės darbuotojai - licencijuoti draudimo brokeriai, turintys ilgametę darbo patirtį Lietuvos draudimo rinkoje.
Vykdydami savo veiklą, kaip nepriklausomi konsultantai draudimo klausimais, klientui padedame pasirinkti tinkamiausią draudimo paslaugą iš daugelio draudimo bendrovių siūlomų variantų.
Siekdami tapti kliento patikėtiniu draudimo srityje, rūpinamės visapusiškais jo poreikiais ir interesais: siūlome platų draudimo paslaugų paketą, atstovaujame kliento interesus įvykus draudiminiam įvykiui bei palaikome ilgalaikį bendradarbiavimą su klientu rūpindamiesi ne tik naujomis jo sutartimis, bet ir tolesniu sutarčių aptarnavimu ir savalaikiu jų pratęsimu.
Bendradarbiavimas su mūsų bendrove UADBB „BENEFITA DRAUDIMAS“ klientui papildomai nieko nekainuoja, klientas gauna visapusiškas konsultacijas, sutaupo laiko bei finansinių sąnaudų.

Peržiūrėti įmonė

Įmonės informacija

Peržiūros
630
Vidutinė alga
~ €979
Darbuotojų sk.
32
Vieta
Vilnius

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>