Betonuotojas Vokietijoje (vokiečių k.)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 292843

Darbo skelbimo numeris

292843

Darbo aprašymas

Betono gamykla prie Hannover miesto ieško 6 betonuotojų. Kontraktas tiesiogiai su vokiečių įmone, visos soc.garantijos priklauso Vokietijos.

BŪTINA, kad vienas iš 6 žmonių grupės kalbėtų vokiškai.

Gyvenamoji vieta suteikiama NEMOKAMAI. Už komunalinius mokesčius taip pat netektų mokėti. Vidutinė alga už 48val. darbo savaitę - 2000€ per mėn. Darbas ILGALAIKIS.


Reikalavimai

Reikalavimai visiems darbuotojams:

- skaityti techninius brėžinius,
- sugebėti gaminti tiek gelžbetonines detales, tiek medinius klojinius,
- sugebėti skaityti armavimo brėžinius, atlikti paviršiaus lyginimo bei geležinimo darbus.
- sugebėti atlikti klojinių betonavimo darbus.


Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt


Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. vasario 9 d.
Įvestas:
2017 m. sausio 11 d.
Alga (bruto):
nuo 2000 EUR per mėn.

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur