Naujausi skelbimai

BI Specialistas- vizualistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 109447

Darbo skelbimo numeris

109447

Darbo aprašymas

Verslo analizės įrankių kūrimas Qlikview programinėje aplinkoje:
Duomenų pakrovimas į sistemą ir jų pakrovimo teisingumo užtikrinimas;
Finansinių, ekonominių rodiklių duomenų šaltinių parinkimas ir jų apskaičiavimas;
Verslo analizės įrankių dizaino ir ataskaitų formų kūrimas;
Verslo analizės sistemų vartotojų apmokymas ir konsultavimas.

Reikalavimai

Noras mokytis ir gilintis į verslo analizės sistemų technologijas;
Iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje;
Analitinis mąstymas ir geri problemų sprendimo įgūdžiai;
Aukštasis išsilavinimas (ekonomika, finansai, informatika, matematika, gali būti paskutinio kurso studentas/- ė);
Anglų kalbos žinios;
Vairuotojo pažymėjimas;
Ataskaitų ergonomikos ir dizaino pagrindų išmanymas (privalumas);
Verslo valdymo sistemų išmanymas (privalumas);
SQL programavimo pagrindai (privalumas);
Visual Basic programavimo pagrindai (privalumas);
Rusų kalbos žinios (privalumas).

Įmonė siūlo

Galimybes tobulėti;
Įdomų darbą;
Patrauklias darbo sąlygas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 12 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 22 d.

UAB „Veritana” yra verslo konsultacijų kompanija, savo veikla siekianti sukurti maksimalią vertę klientams, derindama verslo konsultacijas ir informacines technologijas. Nuo 2002 metų mes specializuojamės verslo analitikos, finansinio planavimo bei verslo valdymo konsultacijų srityse, šiuo metu siūlome darbą BI SPECIALISTUI – VIZUALISTUI.