Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Bilresta, UAB

Pramonės g. 6, Druskininkai
http://www.Bilresta.lt

Įmonės aprašymas

UAB „Bilresta“ – atestuota ypatingojo statinio įmonė, siūlanti visapusiškus sprendimus. Dirbdami su vienais didžiausių Lietuvos užsakovų, daug dėmesio skiriame klientų poreikių supratimui, užduoties analizei bei tinkamam jos įgyvendinimui. Siekdami suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, investuojame į įmonės vadybą, specialistų žinių nuolatinį atnaujinimą. Įmonėje įdiegti ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001 kokybės standartai.

We make it simple – kad statybų procesas būtų sklandus ir paprastas!

Mūsų teikiamos paslaugos:

-Pastatų statyba, rekonstrukcija
-Kelių tiesimas, remontas
-Gerbūvio darbai
-Statybinės technikos nuoma

Mes nuolatos ieškome ambicingų komandos narių, norinčių tobulėti ir siekiančių kiekvieną dieną padaryti truputį daugiau nei praėjusią. Mūsų įmonėje vyrauja ne hierarchinė, o linijinė struktūra. Tai reiškia, kad mūsų kolektyvas dirba kaip komanda, kurioje visi vienodai svarbūs, nepriklausomai nuo užimamų pareigų. Visi komandos nariai įtraukiami į sprendimų priėmimo procesus, kas leidžia nuolatos ieškoti efektyvesnių sprendimų statybų srityje.
Jei manai, kad tau būtų įdomu išbandyti savo jėgas mūsų kolektyve ar turi puikių idėjų, kurias norėtum įgyventi kartu, prisijunk prie mūsų!

Įmonės informacija

Peržiūros
2 486
Vidutinė alga
~ €804
Darbuotojų sk.
55
Vieta
Druskininkai

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

prieš 3 d.
STATINIO / OBJEKTO VADOVAS Bilresta, UAB
900 - 1400 €/mėn. Į rankas
prieš 3 d.
STATINIO / OBJEKTO VADOVAS Bilresta, UAB • Alytus
900 - 1400 €/mėn.Į rankas
Alytus