Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #217913

Biuro administratorė (-ius) – apskaitininkė (-as)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Pagalba vadovui ir jo pavedimų vykdymas;
- Įvairių dokumentų rengimas lietuvių, rusų ir lenkų kalbomis;
- Personalo dokumentacijos vedimas ;
- Pirminių apskaitos dokumentų paruošimas , įvedimas į apskaitos programas;
- Rūpintis biurui reikalingomis prekėmis;
- Tvakos biure palaikymas.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Puikios rusų, lenkų ir anglų kalbų žinios;
- Išmanyti raštvedybos, dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles;
- Personalo, darbų saugos ar buhalterinės apskaitos dokumentų tvarkymo įgūdžiai;
- Buhalterinės apskaitos pagrindų išmanymas;
- Greita orientacija ir atsakingas požiūris į darbą;
- Gebėjimas dirbti savarankiškai, organizuoti savo darbą, gebėti laikytis nustatytų terminų, atlikti skirtingas užduotis, greitai įsisavinti naujoves;
- Pareigingumas, lankstumas, komunikabilumas, atsakingumas.

Privalumai
- Panašaus darbo patirtis;
- Patirtis dirbant buh. apskaitos programa ;
- Kitos, neišvardintos, užsienio kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

- Darbą perspektyvioje, augančioje transporto įmonėje;
- Konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
- Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#217913

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. vasario 18 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 19 d.

UAB DS Construction stabili ir nuosekliai auganti įmonė, kurios pagrindinė užduotis yra kokybiškai ir konkurencingomis kainomis atlikti pervežimą pagal kliento poreikius. Pagrindinė įmonės veikla – dalinių ir pilnų krovinių gabenimas autotransportų, multimodaliniai pervežimai, sandėliavimas ir muitinės dokumentų forminimas

Nuo 2008 metų savo veiklą pradėjo ekspedijuojant pilnus ir dalinius krovinius iš Europos į Rusiją . Kruopštaus darbo dėka šiuo metų įmonė gali pasiūlyti platų spektrą logistikos paslaugų.

Dalinių ir pilnų krovinių pervežimas auto transportų, pilnų krovinių gabenimas geležinkelių transportų, dalinius ir pilnus jūrinius pervežimus, oro transporto paslaugas. Sandėliavimo paslaugas A tipo muitinės sandėlyje ir paprastame sandėlyje. Muitinės tarpininkų paslaugas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!