BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)
Darbo skelbimo numeris #1704436

1

Darbo aprašymas

  • Įmonės vidaus ir išorės dokumentų judėjimo, registravimo ir saugojimo kontrolės užtikrinimas;

  • Naujų darbuotojų įvedimas į darbą, nuolatinis rūpinimasis naujais ir esamais darbuotojais;

  • Pagalba darbuotojams vykdant jiems pavestas užduotis;

  • Biuro priežiūra ir aprūpinimas, kanceliarinių ir ūkinių prekių užsakymas;

  • Komandiruočių ir kitų kelionių organizavimas (bilietų užsakymas ir kiti organizaciniai klausimai);

  • Svečių sutikimas;

  • Įmonės inventoriaus priežiūra.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;

  • Panašaus darbo patirtis vertinama kaip didelis privalumas;

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;

  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);

  • Kitų kalbų mokėjimas – privalumas;

  • Organizuotumas, atsakingumas, sąžiningumas;

  • Kompiuterinis raštingumas ir raštvedybos žinios.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingas atlyginimas ir metinis priedas;

  • Mokymų biudžetas. Profesinis tobulėjimas yra būtinas – pasirink, kokių įgūdžių dar nori įgyti;

  • Sveikatos draudimas. Sveikas darbuotojas = Laimingas darbuotojas = Laimingas darbdavys;

  • Pasilinksminkime. Skatiname komandas susitikti ne darbo aplinkoje ir atšvęsti darbines pergales;

  • Augimas. Prisidėk prie iniciatyvų, siūlyk savo idėjas, atrask savo stipriąsias puses – mes su tavimi;

  • Šventės. Darbuotojų diena, tavo darbo ir asmeninės sukaktys bei svarbūs įvykiai? Atšvęskime!

  • Įprastos naudos. Ofisas pačiame miesto centre, nesibaigianti kava, švieži vaisiai, dovanos naujokams, savanoriškos veiklos, vėlyvieji pusryčiai su kolegomis – mes visi tai siūlome.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1704436

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

NAUJAS
prieš 2 d.
ADMINISTRATORĖ (-IUS) ENERGUS, UAB
1200 - 1400 €/mėn. Į rankas
N
prieš 2 d.
ADMINISTRATORĖ (-IUS) ENERGUS, UAB • Vilnius
1200 - 1400 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 2 sav.
ADMINISTRATORIUS Elevita, UAB
800 - 900 €/mėn. Į rankas
ADMINISTRATORIUS Elevita, UAB • Vilnius
800 - 900 €/mėn.Į rankas
Vilnius
VIP 9 NAUJAS
prieš 1 d.
Atranka internetu AUDITORĖS (-IAUS) PADĖJĖJOS (-O) (TARPTAUTINIO AUDITO IR VERSLO KONSULTAVIMO KOMPANIJA_TARPTAUTINIO ALLIOTT GLOBAL ALLIANCE TINKLO NARĖ) PERSONALO AKADEMIJA
1000 - 1200 €/mėn. Į rankas
9 N
prieš 1 d.
Atranka internetu
AUDITORĖS (-IAUS) PADĖJĖJOS (-O) (TARPTAUTINIO AUDITO IR VERSLO KONSULTAVIMO KOMPANIJA_TARPTAUTINIO ALLIOTT GLOBAL ALLIANCE TINKLO NARĖ) PERSONALO AKADEMIJA • Vilnius
1000 - 1200 €/mėn.Į rankas
BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS) Baltic Clipper, UAB
900 - 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS) Baltic Clipper, UAB • Vilnius
900 - 1200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 5 d.
BIURO ADMINISTRATORĖ Novian Technologies, UAB
1200 - 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 5 d.
BIURO ADMINISTRATORĖ Novian Technologies, UAB • Vilnius
1200 - 1400 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!