Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #169719

Biuro administratorius (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Biuro darbo organizavimas ir administravimas;
  • Korespondencijos tvarkymas;
  • Įmonės dokumentacijos ir archyvo tvarkymas;
  • ISO 9001 ir ISO 27000 laikymosi kontrolė;
  • Viešųjų pirkimų konkursų dokumentų parengimas;
  • Internetinio puslapio administravimas;
  • Sąskaitų faktūrų išrašymas;
  • Skambučių priėmimas, telekonferencijų organizavimas;
  • Kanceliarinių priemonių biurui tiekimo užtikrinimas;
  • Klientų ir svečių priėmimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Raštvedybos ir apskaitos taisyklių žinojimas;
  • Geri bendravimo (žodžiu ir raštu) įgūdžiai;
  • Etiketo žinojimas;
  • Anglų kalba puikiai raštu ir žodžiu;
  • Geri darbo kompiuteriu („MS Office“, "PowerPoint", "Outlook") ir kita organizacine technika įgūdžiai;
Asmeninės savybės:
  • Atsakingumas;
  • Iniciatyvumas;
  • Sąžiningumas;
  • Organizuotumas;
  • Pareigingumas;
  • Patikimumas;
  • Savarankiškumas.

Perspektyvų darbą ambicingiems žmonėms, pasiryžusiems daug dirbti ir nuolat tobulėti, siekiant profesinio meistriškumo.
Taip pat siūlome:

  • Visas socialines garantijas;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Draugišką jauną kolektyvą.

CV siųsti su nuoroda "Biuro administratorius (-ė) "

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#169719
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!