BOLT VAIRUOTOJAS (-A) - Vilniuje
Darbo skelbimo numeris #1717234
Atranka internetu

Opaveža, MB

Darbo aprašymas

Reikalingi vairuotojai su B kategorija dirbti BOLT keleivių pavežėjo platformoje. Darbo grafiką galima derintis pačiam.

Galimas kaip papildomas darbas savaitgaliais arba darbo dienomis dieninėje / vakarinėje pamainoje.

Reikalavimai

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

  • Bent 2 metų vairavimo stažas

  • Punktualumas, mandagumas, atsakingumas

Įmonė siūlo

  • Vairuotojus apmokome;
  • Tvarkingas, ekonomiškas Toyota Prius automobilis su dujų įranga;
  • Automobilis su planšete ir interneto prieiga;
  • Bendraujantis, jaunas kolektyvas;
  • Pagalba kelyje visą parą;
  • Darbo užmokestis kiekvieną savaitę;
  • Galimybė gauti arbatpinigių iš keleivio – 100% arbatpinigių sumos pervedama Jums.

Jeigu turite papildomų klausimų, prašome kreiptis telefonu +370 633 99247

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1717234

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 1 sav.
IŠMONTAVIMO SKYRIAUS IŠMONTAVIMO ŠALTKALVIS Ignalinos atominė elektrinė, VĮ
1100 - 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
IŠMONTAVIMO SKYRIAUS IŠMONTAVIMO ŠALTKALVIS Ignalinos atominė elektrinė, VĮ • Visa Lietuva
1100 - 1500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Visa Lietuva
prieš 6 d.
VAIRUOTOJAS Padvaiskas ir Ko, UAB
900 - 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 6 d.
VAIRUOTOJAS Padvaiskas ir Ko, UAB • Vilnius
900 - 1800 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) SPAUSTUVĖJE! JUGUM, UAB
800 - 1000 €/mėn. Į rankas
SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) SPAUSTUVĖJE! JUGUM, UAB • Vilnius
800 - 1000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
VIP 1 NAUJAS
prieš 2 d.
VAIRUOTOJAS (-A) - EKSPEDITORIUS (-Ė) Handelshus, UAB
1752 - 2103 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
1 N
prieš 2 d.
VAIRUOTOJAS (-A) - EKSPEDITORIUS (-Ė) Handelshus, UAB • Vilnius
1752 - 2103 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Підходить і для українців
STIKLO PAKETŲ GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A) JUSTINIŠKĖS JUGUM, UAB
Nuo 1302 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
STIKLO PAKETŲ GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A) JUSTINIŠKĖS JUGUM, UAB • Vilnius
Nuo 1302 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!