BUDĖTOJAS - PORTJE BEST BALTIC viešbutyje KAUNAS

BEST BALTIC VIEŠBUTIS KAUNAS

Darbo skelbimo numeris

372403

Darbo aprašymas

Siūlomas darbas yra lengvai suderinamas net su dieninėmis studijomis! Darbas pamainomis pilnu etatu, kas 4-tą parą.

Darbo aprašymas:
Malonus viešbučio svečių pasitikimas;
Pagalba svečiams nešant jų bagažą, palydint juos į kambarius;
Informacijos apie viešbučio paslaugas suteikimas;
Viešbučio patalpų ir teritorijos priežiūra, ir apsauga;
Konferencinių salių paruošimas renginiams;
Pagalba kitiems viešbučio padaliniams.

Reikalavimai

Paslaugumas ir šiltas bendravimas su svečiais bei kolegomis;
Lankstumas ir konfidencialumas bendraujant su klientais;
Puikios anglų kalbos žinios (kitos užsienio kalbos žinios - didelis privalumas!);
Reprezentatyvi išvaizda;
Pozityvumas ir plati šypsena kiekvieną dieną. :)

Įmonė siūlo

Atsakingą darbą augančioje viešbučių grupėje;
Palaikančią ir draugišką komandą;
Galimybę augti, mokytis ir kilti karjeros laiptais;
Socialines garantijas.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel. Nr. 8 618 31066.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. birželio 13 d.
Įvestas:
2019 m. gegužės 15 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Viešbutis Best Baltic Kaunas (buvęs viešbutis "Daniela") įsikūręs Kauno naujamiestyje, tarpe tarp "Žalgirio" arenos ir Laisvės alėjos. Netoliese ir Senamiestis, kurio pagrindinis akcentas ir miesto širdis – Kauno rotušė. Kiekvienas viešbučio svečias – tiek verslo, tiek poilsio turistas liks patenkintas verslo ir valstybinių įstaigų bei pramogų centrų, modernių prekybos pasažų kaimynyste.

Žiūrėti profilį