Naujausi skelbimai

Buhalterė (-is) - apskaitininkė (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 352625

Darbo skelbimo numeris

352625

Darbo aprašymas

Kelių įmonių pirminės buhalterinės apskaitos tvarkymas NAVISION programoje ir kontrolė;
Statistinių ataskaitų pildymas/pateikimas;
Priskirtų apskaitos funkcijų vykdymas;
Kitų vadovo/vyr. buhalterės pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Buhalterinės apskaitos/finansinis/ekonominis išsilavinimas;
Buhalterinio darbo patirtis (ne mažiau nei 3 m.);
Mokėjimas greitai dirbti MS Office programomis (mokėjimas dirbti su Microsoft Navision programa būtų privalumas);
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius, išmanymas bei domėjimasis naujovėmis;
Anglų kalbos mokėjimas (būtų privalumas);
Asmeninės savybės: analitinis mąstymas, sąžiningumas, iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, motyvacija dirbti savarankiškai, mokytis bei tobulėti ir siekti įmonės tikslų;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Darbo rezultatus atitinkantį ir konkurencingą bei laiku mokamą atlyginimą, nuolatinius mokymus ir tobulėjimo galimybes, šiuolaikiškai įrengtą darbo vietą, visas darbui reikiamas priemones, kompanijos automobilį darbui ir asmeninėms reikmėms, metines ir lojalumo premijas.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. spalio 19 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 8 d.

UAB P. Markevičius ir Ko savo veiklą pradėjo 1997 m. Esame vieninteliai oficialūs didžiausios pasaulyje naftos kompanijos ExxonMobil atstovai Lietuvoje. UAB P. Markevičius ir Ko priklauso ExxonMobil elitiniam distributorių klubui. Šiame klube įmonė yra laimėjusi vieną sidabro ir du aukso apdovanojimus tarp Europos distributorių.
Mes ne tik siūlome aukščiausios kokybės tepimo produktus, bet ir taikome sau aukštus kokybės standartus aptarnavimo srityje. Įmonėje įdiegtos Kokybės vadybos ir Aplinkos vadybos sistemos, atitinkančios LST EN ISO 9001:2008 ir LST EN ISO 14001:2005 standartų reikalavimus.