Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #301864

Buhalterė (-is)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Būsi atsakingas už įmonių apskaitos tvarkymą nuo A iki Z.

Reikalavimai

Ieškome Tavęs, jei:

  • Esi įgijęs aukštąjį išsilavinimą;
  • Buhalterijos vandenyne plaukioji daugiau nei 3 metus;
  • Dievini matematinį tikslumą ir nekenti abejonių;
  • Paskaičiavimai Tau ne tušti skaičiai, žinai, kaip suteikti jiems prasmę;
  • Uoliai ir kruopščiai dirbi, o dienos pabaigoje džiaugiesi pasiektais rezultatais ir laiku išeini namo;
  • Noras tobulinti savo žinias ir įgūdžius, Tau nėra svetimas.

Privalumas:
  • Navision programos valdymas Tau ne iššūkis, o kasdienybė.

Įmonė siūlo

Mūsų pažadas Tau:

  • Sukurta jauki darbo atmosfera ir ergonomiškai įrengta darbo vieta Vilniuje - saugos Tavo sveikatą ir padės jaustis žvaliam ištisą dieną;
  • Siūlome konkurencingą atlyginimą;
  • Vyraujantys harmoningi mūsų darbuotojų santykiai įkvėps Tave siekti bendrų įmonės tikslų;
  • Galimybė dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo seminaruose - motyvuos Tave tobulėti ir siekti profesinių aukštumų.

Jei susidomėjai, savo paraišką su gyvenimo aprašymu ir motyvaciniu laišku siųsk adresu info{eta}pagaute.lt

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#301864
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!