Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #169582

Buhalteris (-ė) - finansininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Buhalterinės dokumentacijos tvarkymas nuo pirminės dokumentacijos iki balanso;
- Ataskaitų rengimas ir teikimas vadovams bei valstybinėms institucijoms;
- Banko operacijų vykdymas;
- Darbo užmokesčio apskaita;

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas finansų/ ekonomikos, buhalterinės apskaitos srityse;
- Buhalterinio darbo patirtis (ne mažesnė nei 5 metai);
- Geras kompiuterinis raštingumas;
- Buhalterinę apskaitą bei mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
- Kruopštumas ir didelis atsakomybės jausmas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • draugišką kolektyvą;
  • galimybę tobulėti;
  • galimybę dirbti namuose.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#169582
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!