Naujausi skelbimai

Buhalteris (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 313133

Darbo skelbimo numeris

313133

Darbo aprašymas

Darbas buhalterijoje komandoje kartu su vyr. buhalteriu: darbo užmokesčio skaičiavimas, bankas, kasos knygų kontrolė, skolų derinimas, kuro apskaita ir kiti Vyr. Buhalterio deleguojami darbai.

Reikalavimai

Ne mažesnė kaip 2 metų buhalterio darbo patirtis, patirtis skaičiuojant darbo užmokestį.
Geri Lietuvos teisės aktų ir TAS, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas.
Puikios Excel žinios bei darbo su apskaitos programa/-omis patirtis (patirtis su programa Pragma - didelis privalumas).
Imlumas naujovėms, įžvalgumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

Konkurencingą atlyginimą.
Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje jaukiame ofise Kaune.
Draugišką kolektyvą.
Nuolaidas SABELIJOS PREKYBA UAB parduotuvėse.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 22 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 24 d.

SABELIJOS PREKYBA UAB - tai komanda, kuri ne tik atkakliai siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais. Kviečiame prisijungti!

SABELIJOS PREKYBA UAB - pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje. Įmonė yra sukaupusi beveik 20 metų sėkmingo darbo patirtį, todėl puikiai išmano verslą ir klientų poreikius. Prekybos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje rasite ne tik platų kokybiškų asmeninių apsaugos priemonių asortimentą, bet ir prekių laisvalaikiui, poilsiui.

SABELIJOS PREKYBA UAB išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose. Įmonėje dirba daugiau kaip 80 savo srities profesionalų, kurie gerai išmano įstatymus bei norminius aktus ir gali konsultuoti darbų saugos klausimais.

Visada šalia – www.SabelijosPrekyba.lt