Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #413177

C# .NET programuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Verslo logikos įgyvendinimas programinėje įrangoje;

  • Procesų tobulinimas ir naujų integracijų projektų rengimas;

  • Esamų vidinių įrankių vystymas ir palaikymas;

  • MS SQL duomenų bazių administravimas;

  • IS kūrimas ir plėtra, naudojant MS programavimo priemones (.NET (C#, ASP.NET)).

Reikalavimai

  • IT projektavimo ir programavimo patirtis;

  • Patirtis dirbant su .NET technologijomis, #C, ASP.NET;

  • Gebėjimas apdoroti didelius duomenų srautus, patirtis su reliacinėmis duomenų bazėmis (SQL);

  • Analitinis mąstymas, atsakingumas, iniciatyvumas;

  • Sugebėjimas įsigilinti į egzistuojančias sistemas;

  • Anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje įmonėje;

  • Visapusišką pagalbą darbo metu;

  • Galimybes tobulėti ir kilti karjeros laiptais;

  • Draugišką darbo aplinką;

  • Įmonės renginius;

  • Papildomą metinio atlygio dalį priklausančią nuo Jūsų ir įmonės veiklos rezultatų;

  • Galutinis atlyginimas kandidatui siūlomas pagal patirtį bei kompetencijas.

Darbo skelbimo numeris
#413177

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1000 - 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. rugpjūčio 27 d.
Įvestas:
2020 m. liepos 28 d.

UAB Strateginiai Partneriai yra sparčiai auganti elektroninės prekybos įmonė, vykdanti internetinius pardavimus Lietuvos ir užsienio rinkose.
E-komercija, rinkų globalumas, prekybos platformos ir Web marketingas yra mūsų stipriosios pusės. Esame jaunatviškas kolektyvas augantis kartu su šiuolaikinėmis tendencijomis.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!