Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #423052

C/C++ PROGRAMUOTOJŲ (Europos Sąjungos vartotojų mokėjimų ir lojalumo kortelių sistemų programavimas)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Aplikacijų elektroniniam kortelių skaitytuvui (PINPAD) programavimo darbai;

  • Programavimas 3-jų Middle C/C++ programuotojų komandoje.

Reikalavimai

  • C/C++ programavimo patirtis 3+ metų. Didesnė patirtis - didelis privalumas;

  • Geras MS Visual Studio išmanymas.

Įmonė siūlo

  • 2000 - 2500 eurų/mėn. neto atlyginimą;

  • Sistemų architekto/ Senior programuotojo karjerą;

  • Profesinius mokymus ir atestavimąsi kompanijos sąskaitą;

  • Patogų nemokamą parkavimąsi prie kompanijos būstinės;

  • Galimybę dalį darbo savaitės dirbti "remote" būdu;

  • Poilsio ir pramogų zonas kompanijos biure.

Darbo skelbimo numeris
#423052

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 2000 - 2500 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. lapkričio 21 d.
Įvestas:
2020 m. spalio 23 d.

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - stabili IT technologijų vystymo kompanija, nuo 2009 metų programuojanti JAV ir Europos Sąjungos vartotojų atsiskaitymų mokėjimo ir pirkėjų lojalumo kortelių sistemas: VISA, MasterCard, American Express ir kt.
Kompanijos klientai: didieji prekybos centrai, degalinių tinklai, telekomunikacijų kompanijos, bankai ir draudimo įmonės.

Kompanijai, plečiančiai savo kolektyvą, darbui Vilniuje ieškome

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!