Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #396596

Centrinio pirkimų skyriaus informacijos vadybininkas/-ė

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Pirkimų veiklos analizė;
- Makro ir mikro ekonominių rodiklių, įtakojančių pirkimo kainas, analizė;
- Pirkimų kainų prognozė;
- Užtikrinti, kad visos prekių ir tiekėjų kortelės būtų tinkamai išpildytos pagal patvirtintus standartus;
- Tobulinti procesą, maksimaliai efektyviausiam prekių nomenklatūros sukūrimui ir priežiūrai;
- Atlikti periodines asortimento medžio revizijas ir siūlyti tobulinimus;
- Užtikrinti priskirtų funkcijų įgyvendinimą UAB „Vičiūnų grupė“, o taip pat, esant poreikiui, kitų Vičiūnų įmonių grupei priklausančiose įmonėse;
- Vykdyti potvarkiuose, procedūrose ir kituose tvarkomuosiuose dokumentuose nurodytas veiklas bei dalyvauti įgyvendinant patvirtintus projektus.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (matematinis ar kitų tiksliųjų mokslų krypties, gali būti baigiamųjų kursų studentas);
- Darbas su kompiuteriu, labai geras Excel išmanymas (pageidautina - programavimo lygis), kitomis MS Office programomis, Outlook, Navision programomis pažengusiu lygiu (privalumas);
- Analitinis mąstymas, atidumas detalėms, kruopštumas, atsakingumas;
- Gebėti valdyti informaciją, ją kaupti, sisteminti, apibendrinti bei rengti išvadas;
- Išmanyti matematinę analizę;
- Mokėti sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
- Noras tobulėti ir mokytis;
- Geros anglų kalbos žinios (rusų kalba privalumas);
- Panaši darbo patirtis - privalumas;

Įmonė siūlo

- Visas socialines garantijas;
- Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
- Naujus iššūkius, profesinį tobulėjimą ir realias karjeros galimybes augančioje kompanijoje.

Darbo skelbimo numeris
#396596

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 800 - 950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. vasario 25 d.
Įvestas:
2020 m. sausio 27 d.

"Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.

„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.

Mūsų vertybės:

Verslumas

Mes vertiname verslumo dvasią ir komandinį darbą: atvirą valdymo stilių ir įgaliojimų suteikimą darbuotojams. Sprendimus priimame siekdami auginti verslą: tai daro mus labiau konkurencingus, leidžia siekti pelno ir augti.

Profesionalumas
Dirbame efektyviai, sparčiai ir kokybiškai. Nuolat tobuliname savo profesinius įgūdžius.

Komandinis darbas:
Mes dirbame komandoje ir siekiame bendrų tikslų. Tikime, kad komandinis darbas yra raktas į sėkmingą įmonių grupės veiklą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!