CNC tekinimo/frezavimo staklių operatorius (-ė) su patirtimi

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 355835

Darbo skelbimo numeris

355835

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

  • Darbas CNC staklėmis atliekant frezavimo/tekinimo darbus;
  • Metalo apdirbimo darbams naudojame mašinas: HAAS, YCM, Hyundai;
  • Valdymas – Siemens, Fanuc sistemomis;
  • Pamaininis darbo grafikas.

Reikalavimai

Asmeniniai reikalavimai:

  • Kruopštumas, darbštumas, punktualumas, greitas informacijos įsiminimas;
  • Racionalus darbo laiko panaudojimas;
  • Nuolatinis profesinis ir asmeninis noras tobulėti;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Profesiniai reikalavimai:
  • Aukštesnysis profesinis išsilavinimas;
  • Gebėjimas skaityti techninius brėžinius;
  • Darbo patirtis su CNC tekinimo/frezavimo staklėmis ne mažesnė kaip 2 metai;
  • MasterCAM programavimo išmanymas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Puikius tarpusavio santykius su tiesioginiu vadovu;
  • Techniškai tvarkingas darbo priemones vykdyti įsipareigojimus;
  • Iniciatyvą ir savarankiškumą skatinančią aplinką;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Socialines garantijas ir motyvuojantį darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kretinga
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 11 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 12 d.

UAB „Terekas" yra pirmoji pasaulyje kompanija, gaminanti PET tarą ir PET taros formavimo įrenginius. Lygiagretus dviejų sričių vystymas suteikia pranašumą prieš kitus PET taros ar pūtimo mašinų gamintojus.
www.terekas.com

UAB „Terekas” darbo principai užtikrina stabilų UAB „Terekas” ir jo klientų augimą. 1994 m. įkurta lietuvių šeimos kompanija šiandien yra vienintelė pūtimo įrangos ir didžiausia PET taros gamintoja Baltijos šalyse.

UAB „Terekas“ dirba specialistai – profesionalai:
 Išmanantys siūlomos produkcijos ir įrangos ypatumus
 Klientui rekomenduoja produktą/įrangą, atitinkantį lūkesčius
 Prisiima atsakomybę už veiklos rezultatus
 Numato būtinus paruošiamuosius darbus, darbo apimtis ir tikslius paslaugų įvykdymo terminus

Pagrindiniai įmonės sėkmingos veiklos principai:
 Atsakingas požiūris į darbą ir nuoširdus kontaktas
 Punktualumas ir darbštumas
 Sugebėjimas operatyviai reaguoti į Kliento poreikius
 Nuolatinė verslo procesų analizė ir tobulinimas
 Specializacija