Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1299022
Atranka internetu

Darbininkas fabrikuose

CVMarket.lt klientas
Vokietija
Nuoroda nukopijuota

Darbo aprašymas

Ieškome rusiškai, lenkiškai arba angliškai kalbančių darbuotojų (B1 lygiu)  darbui mėsos fabrike Vokietijoje.

Darbas šaltoje aplinkoje (6 laipsnių Celsijaus temperatūra).

Miestas: Harsefeld šalia Hamburg miesto.

Galima vykti tiek poroms, tiek pavieniems asmenims.

Yra trys pamainos:

Rytinė pamaina: pirmadienis - penktadienis, 04.00 - 14.00val. (yra galimybė dirbti viršvalandžius)

Dieninė pamaina: pirmadienis - penktadienis, 12.00 - 22.00val. (yra galimybė dirbti viršvalandžius)

Naktinė pamaina: pirmadienis - penktadienis, 10.00 - 06.00val. (yra galimybė dirbti viršvalandžius).

Dvi savaites dirbate rytinėje pamainoje, kitą - dieninėje, kitą - naktinėje pamainoje.

DARBO POBŪDIS: darbas prie linijojs, mėsos marinavimas, pakavimas, pjaustymas, dėjimas į dėžutes, svėrimas, etikečių klijavimas.

Būstas suteikiamas, už būstą mokėsite tik iš pirmo atlyginimo. Būstai nuo darbo netoli. Transportą parūpina darbdavys.

Atlyginimas: 10,80 eur/val.(brutto). Per mėnesį dirbate ne mažiau 180val. Už viršvalandžius mokami bonusai - 25% per valandą daugiau.

Alga mokama kartą per mėnesį.

Darbas vokiečių įmonėje. Visos socialinės garantijos pagal Vokietijos įstatymus.

Sutartis: neterminuota, ilgalaikis darbas.

Reikalavimai

- Vokiečių, lenkų arba rusų kalba (B1 lygiu)

- Darbštumas

- Kruopštumas

Įmonė siūlo

Dėl platesnės informacijos prašome skambinti +370 670 29794

Darbo skelbimo numeris
#1299022
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!