Naujausi skelbimai

Darbo drabužių tvarkytoja, kilimėlių skalbėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105925

Darbo skelbimo numeris

105925

Darbo aprašymas

Rūšiuoti, skalbti, taisyti, pakuoti darbo drabužius arba kilimus.
Darbas - fizinis, intensyvus, dinamiškas.

Reikalavimai

Atsakomybė;
Sąžiningumas.

Įmonė siūlo

Visas soc. garantijas;
Draugišką kolektyvą;
Gerą laiku mokamą atlyginimą;
Galimybę mokytis ir tobulėti.

Papildoma informacija

Savo CV su nuoroda "Darbo drabužių tvarkytoja" arba "Kilimėlių skalbėjas"galite siųsti faxu (5) 2322129 arba el.paštu: atranka@lindstrom.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, darbuotojas ar praktikantas / stažuotojas ar sezoninis darbas / laikinas darbuotojas (darbas pamainomis), gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. birželio 23 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 30 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1000 LTL per mėn.
Papildoma info apie atlyginimą:
Atlyginimas nurodytas su mokesčiais bandomuoju laikotarpiu. Priedai už kokybę ir produktyvumą

UAB LINDSTRÖM
Lindstrom yra pasaulinis partneris, kuris tekstilės gaminių ir švaros dėka gerina savo klientų išvaizdą ir įvaizdį. Mes esame rinkos lydeiai Suomijoje bei viena pirmaujančių tekstilės nuomos kompanijų Europoje. Mūsų kompanija turi padalinius 18 šalių, kur dirba beveik 2200 darbuotojų. Mūsų tikslas 2007 metais pasiekti 229 milijonų eurų. Lindström paslaugą sudaro darbo drabužių, kilimų, apsauginių darbo priemonių, higienos, restoranų tekstilės, rankšluosčių nuoma.

Lietuvoje Lindstrom dirba nuo 1998 metų. Mes siūlome darbo drabužių ir kilimėlių nuomos paslaugą.