Naujausi skelbimai

Dekoracijos Skyriaus vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308323

Darbo skelbimo numeris

308323

Darbo aprašymas

  • Atsakomybė už patalpų išvaizdą, informacinius ženklus, apšvietimą, manekenus, kitas dekoracijas
  • Vitrinų kontrolė – užtikrinti, kad visi darbai yra atliekami pagal bendrą įmonės konceptą
  • Glaudus bendradarbiavimas su pardavimų skyriais ir su apipavidalinimo (Visual Merchandising) skyriumi centrinėje būstinėje
  • Pardavimų skatinimas per apipavidalinimą (Visual Merchandising)
  • Informacijos pateikimas, motyvacija ir kitų darbuotojų skatinimas atsiskleisti apipavidalinimo srityje
  • Administracinės užduotys : užsakymai, biudžeto priežiūra, dekoracijų priežiūra

Reikalavimai

Žinios, įgūdžiai, patirtis:

  • Profesinio mokymo išsilavinimas arba patirtis profesionaliai dekoruoti
  • Stiprūs komandinio darbo ir bendravimo įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti vienam
  • Mados suvokimas
  • Stipri orientacija į klientą
  • Vadovavimo įgūdžiai
  • Patikimumas ir sąžiningumas
  • Analitiniai įgūdžiai
  • Organizaciniai gebėjimai
  • Elgesys:
  • Ištvermė bei darbas komandoje
  • Korektiška, draugiška ir tvarkinga išvaizda
  • Konkretumas, baigtumas

Įmonė siūlo

Darbo vieta: PLC Mega Islandijos pl.32

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. liepos 20 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 7 d.

Jūsų karjera bendrovėje P&C

Jus žavi mada ir gyvenimo stilius? Ar darbas naujovių nebijančioje, tarptautinėje ir dinamiškoje įmonėje Jums yra iššūkis? Tuomet sužinokite, kokios perspektyvos Jums atsiveria pas mus. Didžiuodamiesi daugiau nei 100-o metų tradicija, Jūsų individualiam karjeros keliui siūlome daugybę galimybių. Apie galimybes pradėti karjerą mūsų įmonėje ir laisvų darbo vietų pasiūlymus galite sužinoti apsilankę mūsų svetainės puslapyje, skirtame karjerai.
Susisiekite su mumis ir sužinokite viską apie savo karjeros firmoje P&C galimybes.