2022-07-29 11:26:48

Dirbtinio intelekto inžinierius (-ė)

CVMarket.lt klientas
3500 - 5000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome kolegos, kuris prisijungtų prie inovatyvios komandos IT skyriuje. Jeigu esi energingas, šiuolaikiškas, motyvuotas ir visuomet pasiruošęs tobulėti bei pritaikyti naujoves savo darbe – prisijunk prie mūsų aktyvios komandos ir tapk jos dalimi.

Jūs rūpinsitės:

  • „OpenAI“, „Azure AI“, „Google AI“ ar kt. mašininio mokymosi modelių kūrimu ir optimizavimu;
  • „Chatbotų“ ir balso atpažinimo sistemų kūrimu bei integravimu;
  • duomenų rinkimo, analizės ir modeliavimo procesų valdymu, siekiant užtikrinti aukščiausią sistemos veikimo efektyvumą;
  • naujausių AI technologijų ir metodų tyrimais ir jų pritaikymu esamose ir būsimose projektuose;
  • sklandžia komunikacija su mūsų komandos nariais ir partneriais, siekiant užtikrinti inovacijų diegimą ir kokybišką produktų bei paslaugų teikimą.

Reikalavimai

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos, jei:

  • turite aukštąjį išsilavinimą (informatikos, matematikos, inžinerijos arba susijusioje srityje);
  • turite ne mažiau nei 3 m. darbo patirtį IT srityje;
  • turite darbo patirties su dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi technologijomis („OpenAI“, „Azure AI“, ir „Google AI“);
  • gebate komunikuoti lietuvių ir anglų kalbomis;
  • esate įgijęs praktinės patirtis kurdamas ir integruodamas dirbtinio intelekto sprendimus;
  • išmanote „Python“, „Java“ ar kitas programavimo kalbas;
  • gebate aiškiai pateikti apibendrintą informaciją ir analitines įžvalgas;
  • esate imlus naujovėms, kūrybiškas, atsakingas, orientuotas į rezultatą.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • neribotas galimybes tapti dirbtinio intelekto SUPER herojumi;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonių grupėje;
  • įvedimo programą, naujokų savaitę, mokymus ir kolegas, pasiruošusius dalintis žiniomis ir patirtimi;
  • lankstų darbo grafiką ir nuotolinę darbo vietą;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje;
  • papildomas atostogų dienas, priklausančias nuo stažo;
  • bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas;
  • dovanas asmeninių ir tradicinių švenčių proga;
  • išskirtinius nuolaidų pasiūlymus Jums ir Jūsų šeimos nariams.

Atlyginimas

3 500–5 000 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Konkrečiau aptariama susitikimo metu, atsižvelgiant į turimas patirtis ir kompetencijas.