Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

DIRMETA, UAB

Draugystės g. 19, Kaunas
http://www.dirmeta.lt

Įmonės aprašymas

UAB "Dirmeta" tai gamybinė įmonė, užsiimanti nestandartinių įrengimų, štampų, liejimo formų projektavimu ir gamyba, taip pat atsarginių dalių gamyba įvairioms pramonės šakoms. Sutelkę ilgametę patirtį, teikiame metalo apdirbimo, štampavimo, plastikinių detalių liejimo paslaugas.
Mes įsikūrėme buvusios televizorių gamyklos "Banga" įrankių ir nestandartinių įrengimų projektavimo ir gamybos cechų bazėje, kurie gamybinę veiklą pradėjo 1957 metais.
1995 metais, gamyklą reorganizavus, cechai buvo sujungti ir tapo AB "Banga" filialu "Dirmeta", kuris gamino įrangą ne tik AB "Banga", bet ir užsakovams Lietuvoje ir užsienyje. 1997 metais filialas buvo privatizuotas ir tapo UAB "Dirmeta".
UAB “Dirmeta” du kartus buvo nominuota Gazelės apdovanojimuose, kaip sparčiausiai augusi įmonė.
Mumis pasitiki daugiau nei 1200 įmonių Lietuvoje ir užsienyje.
Filosofija
Konkurencingomis kainomis užtikrinti kokybišką gaminių tiekimą, maksimaliai patenkinantį individualius užsakovų poreikius.
Darbuotojai
Įmonėje dirba 33 darbuotojai, iš kurių 23 aukštos kvalifikacijos staklininkai, šaltkalviai, projektuotojai. Administracijoje 6 žmonės, turintys aukštąjį techninį arba ekonominį išsilavinimą, kokybės kontrolė - 1 žmogus. Darbuotojų kvalifikacija nuolat keliama atitinkamuose kursuose.
Paslaugos
Technologinės įrangos projektavimas ir gamyba, štampų projektavimas ir gamyba, liejimo ir termoformingo formų projektavimas ir gamyba, gręžimo galvučių projektavimas ir gamyba, atsarginių detalių gamyba, metalo apdirbimas, plastikinių detalių liejimas, štampavimas

Įmonės informacija

Peržiūros
6 044
Vidutinė alga
~ €2 106
Darbuotojų sk.
78
Vieta
Kaunas

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

prieš 3 d.
Підходить і для українців
Atranka internetu CNC TEKINIMO, FREZAVIMO STAKLIŲ OPERATORIUS / TОКАРЬ - ФРЕЗЕРОВЩИК DIRMETA, UAB
1000 - 1600 €/mėn. Į rankas
prieš 3 d.
Atranka internetu
CNC TEKINIMO, FREZAVIMO STAKLIŲ OPERATORIUS / TОКАРЬ - ФРЕЗЕРОВЩИК DIRMETA, UAB • Kaunas
Підходить і для українців
1000 - 1600 €/mėn.Į rankas
Kaunas