Darbo aprašymas

Darbas turi būti atliekamas ofise.

Reikalavimai

  • Ieškome jaunatviško ,talentingo plataus profilio grafikos dizainerio profesionalo, dirbančio Adobe Iliustrator, CorelDRAW ,Adobe Photoshop ,Adobe InDesign programomis.

  • Darbinėje veikloje labai svarbu būti kūrybiškam, turėti idėjų, nevengti pamatuotos rizikos ir kontroliuoti situaciją.

  • Darbo patirtis nebūtina ,reikalinga greita komunikacija, efektyvūs sprendimai.

  • Prioritetą teikiame galintiems parodyti savo kūrybos darbus.

  • Dirbame įvairiose srityse, galime suteikti galimybę pasiekti profesinės sėkmės leidybos, parodų ekspozicijų, vitrinų, reklaminių iškabų, pakuočių, fotoplakatų ir kitų objektų kūryboje.
  • Atlyginimas mokamas stabiliai pagal susitarimą.

Norite išbandyti save? Mes laukiame jūsų.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#417209

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 600 - 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. spalio 1 d.
Įvestas:
2020 m. rugsėjo 2 d.

Dizaineris Dizaineris

RDS1, UAB

Mūsų vizija: orginali idėja – žingsnis sėkmingo verslo link.

Esame pasiruošę bet kokiai užduočiai, nebijome iššūkių, imames sudėtingų projektų, reikalaujančių daugiau kūribinio individualumo.

Ieškome, eksperimentuojame, stengiamės eiti nepramintais takais, o palikti savo pėdsaką, kaip skiriamajį ženklą.

Daugiau

Dizaineris
Jūs kandidatuojate į:
Dizaineris
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!