"DPD Lietuva" kurjeris Alytuje - B kategorija

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 318723

Darbo skelbimo numeris

318723

Darbo aprašymas

" DPD Lietuva" siuntų pristatymas ir surinkimas Alytaus mieste su įmonės mikroautobusu.

Reikalavimai

Reikalavimai:
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Geras Alytaus miesto ir rajono žinojimas
Greita orientacija, mandagumas, komunikabilumas, sąžiningumas

Privalumas :
Panašaus darbo patirtis

Susisiekti telefonu : 862092008

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
Darbą didelėje tarptautinėje kompanijoje, kuri vertina savo darbuotojus
Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą
Draugišką kolektyvą

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Alytus
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. lapkričio 16 d.
Įvestas:
2017 m. spalio 18 d.

UAB „Transaibė” įkurta 2003 metais. Įmonė teikia krovinių pervežimo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Krovinių pervežimą vykdome remdamiesi „Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties“ konvencija (CMR). Įmonės veikla sutvirtinta CMR ir KASKO draudimais.