Naujausi skelbimai

Draudimo srities asistentas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308130

Darbo skelbimo numeris

308130

Darbo aprašymas

    • polisų paruošimas ir spausdinimas;
    • duomenų suvedimas į sistemą (unikali kliento platforma);

Darbo vieta: Goštauto g.
Darbo grafikas: I - V; 08:00 - 17:00 val.

Reikalavimai

    • aukštojo/aukštesniojo išsilavinimo (ekonomikos, finansų, verslo administravimo srityje);
    • pareingingumo;
    • kruopštumo;
    • atsakingumo;
    • patirtis draudimo srityje - privalumas.

Įmonė siūlo

    • darbą jaunatviškame kolektyve;
    • išskirtinę galimybę įgyti darbo patirties draudimo srityje;
    • terminuotą sutartį su galimybe įsidarbinti tiesiogiai.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, sezoninis darbas / laikinas darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. liepos 10 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 4 d.

BIURO - padedame, kai labiausiai reikia. Paprastas ir greitas laikinasis įdarbinimas.