Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #192168

Duomenų bazių administratorius (MS SQL)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • verslo analitikos (Business Intelligence) sistemos (vienos didžiausių Lietuvoje), naudojančios Microsoft SQL Server platformą, veikimo užtikrinimas ir
jos aparatinės įrangos naudojimo optimizavimas;
  • duomenų sandėlio DB veikimui svarbių priežiūros procesų automatizavimas, naudojant Microsoft SQL Server priemones – dinaminis statistikų
atnaujinimas, indeksų reorganizavimas, skaidinių (partition) su senesne informacija suspaudimas ir t.t.
  • nuosavų analitinių priemonių, dedikuotų verslo analitikos sistemoje vykdomų procesų (užduočių, procedūrų, užklausų), bendros sistemos būklės
kontrolei, jos išteklių planavimui ir problemų prevencijai, tobulinimas ir naujų modulių kūrimas;
  • periodiškai vykstančių duomenų apdorojimo procesų (jobs) kontrolė, jų pakeitimų (sustabdymo, atnaujinimo) planavimas diegiant naują funkcionalumą
ir vykdant sistemų priežiūros darbus;
  • DB ir OLAP serveriuose vykdomų ad-hoc užklausų, ETL procesų, ataskaitų (SSRS) formavimo monitoringas. Daugiausiai resursų reikalaujančių
užklausų analizė, rekomendacijų teikimas BI programuotojams ir sistemos vartotojams;
  • verslo įžvalgų sistemos saugumo valdymas;
  • testinės aplinkos modifikavimas pagal BI programuotojų, kuriančių verslo analitikos sistemos modulius, poreikius;
  • darbas 8x5, deleguojant reikiamas funkcijas 24x7 dirbančiai IT sistemų priežiūros komandai.

Reikalavimai

  • reliacinių duomenų bazių veikimo principų supratimas ;
  • geros SQL programavimo kalbos žinios (T-SQL, PL/SQL ir pan.)
  • duomenų bazių programavimo ir/arba administravimo patirtis.

Privalumai:
  • darbo patirtis naudojant Microsoft SQL Server 2005/2008/2008R2/2012;
  • OLAP technologijos išmanymas, patirtis kuriant, naudojant ir/arba administruojant OLAP kubus

Savybės
  • atsakingumas;
  • iniciatyvumas;
  • kruopštumas ;
  • dalinis pedantiškumas, derantis su atvirumu permainoms;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

  • darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • profesinį tobulėjimą dirbant su didelėmis duomenų bazėmis;
  • karjeros galimybes;
  • draugišką ir kompetetingą kolektyvą;

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#192168
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!