2022-07-29 11:26:48

Duomenų bazių administratorius (MS SQL)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

• verslo analitikos (Business Intelligence) sistemos (vienos didžiausių Lietuvoje), naudojančios Microsoft SQL Server platformą, veikimo užtikrinimas ir
jos aparatinės įrangos naudojimo optimizavimas;
• duomenų sandėlio DB veikimui svarbių priežiūros procesų automatizavimas, naudojant Microsoft SQL Server priemones – dinaminis statistikų
atnaujinimas, indeksų reorganizavimas, skaidinių (partition) su senesne informacija suspaudimas ir t.t.
• nuosavų analitinių priemonių, dedikuotų verslo analitikos sistemoje vykdomų procesų (užduočių, procedūrų, užklausų), bendros sistemos būklės
kontrolei, jos išteklių planavimui ir problemų prevencijai, tobulinimas ir naujų modulių kūrimas;
• periodiškai vykstančių duomenų apdorojimo procesų (jobs) kontrolė, jų pakeitimų (sustabdymo, atnaujinimo) planavimas diegiant naują funkcionalumą
ir vykdant sistemų priežiūros darbus;
• DB ir OLAP serveriuose vykdomų ad-hoc užklausų, ETL procesų, ataskaitų (SSRS) formavimo monitoringas. Daugiausiai resursų reikalaujančių
užklausų analizė, rekomendacijų teikimas BI programuotojams ir sistemos vartotojams;
• verslo įžvalgų sistemos saugumo valdymas;
• testinės aplinkos modifikavimas pagal BI programuotojų, kuriančių verslo analitikos sistemos modulius, poreikius;
• darbas 8x5, deleguojant reikiamas funkcijas 24x7 dirbančiai IT sistemų priežiūros komandai.

Reikalavimai

• reliacinių duomenų bazių veikimo principų supratimas ; • geros SQL programavimo kalbos žinios (T-SQL, PL/SQL ir pan.) • duomenų bazių programavimo ir/arba administravimo patirtis. Privalumai: • darbo patirtis naudojant Microsoft SQL Server 2005/2008/2008R2/2012; • OLAP technologijos išmanymas, patirtis kuriant, naudojant ir/arba administruojant OLAP kubus Savybės • atsakingumas; • iniciatyvumas; • kruopštumas ; • dalinis pedantiškumas, derantis su atvirumu permainoms; • gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

• darbą tarptautinėje kompanijoje;
• profesinį tobulėjimą dirbant su didelėmis duomenų bazėmis;
• karjeros galimybes;
• draugišką ir kompetetingą kolektyvą;