Darbo aprašymas

  • E-kanalų priežiūra ir administravimas;

  • E-kanalų organizavimas, valdymas, vystymas bei kontrolė;

  • Prekių asortimento aprašymų vertimas, įvedimas į turinio valdymo sistemą;

  • Nustatytų interneto prekybos kanalų pardavimų lygio užtikrinimas (konversija);

  • Mažmeninės prekybos partnerių kuravimas, naujų pritraukimas ir santykio palaikymas plečiant prekių krepšelį;

  • Analitinių duomenų analizavimas, ataskaitų bei predikcijų ruošimas vadovams.

Reikalavimai

  • Digital Marketingo patirtis arba darbo su e-prekyba patirtis;

  • Techninės žinios (google adword, SEO, SEM, PPC), kiti įrankiai - privalumas;

  • Darbo patirtis su online platformomis / social media bei turinio kūrimu;

  • Puiki anglų kalba , rusų / vokiečių kalba - privalumas;

  • Stiprūs analitiniai sugebėjimai.

  • Įdomų, atsakingą bei nuolatinio tobulėjimo reikalaujantį darbą;

  • Kompetentingą komandą, pasiruošusią dirbti bendro tikslo vardan;

  • Motyvuojanti darbo užmokestį ir kitas skatinamąsias priemones;

  • Galimybę augti su patikima ir draugiška komanda.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#462860

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. gruodžio 3 d.
Įvestas:
2020 m. lapkričio 20 d.

E-komercijos vadybininkas E-komercijos vadybininkas

Alliance for Recruitment

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientai - Bio-Circle Surface Technology GmbH yra biocheminių prekių ženklas, jau 35 metus reiškiantis su paviršių technologijomis susijusių inovacinių cheminių ir biotechnologinių produktų kūrimą, gamybą ir pardavimą. Dirbkime kartu tausodami aplinką!

Daugiau

E-komercijos vadybininkas
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!