Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #218220

Ekspedicijos skyriaus vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ekspedicijos skyriaus darbo organizavimas;
Veiklos planų rengimas, jų vykdymo kontrolė, finansinių rezultatų analizė;
Ilgalaikių ryšių su klientais palaikymas ir vystymas;
Tarptautinės krovinių gabenimo rinkos poreikių analizė;
Strateginių tikslų įgyvendinimas;
Kompanijos pozicijos rinkoje palaikymas ir stiprinimas;

Reikalavimai

Krovinių pervežimo organizavimo tarptautinėje rinkoje darbo patirtis;
Gebėjimas planuoti, organizuoti komandos darbą bei priimti operatyvius sprendimus;
Gebėjimas analizuoti tarptautinę krovinių pervežimo rinką, jos poreikius ir pokyčius;
Gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingai ir siekiant maksimalaus rezultato;
Strateginis mąstymas, komunikabilumas, iniciatyvumas, puikūs derybų įgūdžiai;
Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
Stipri orientacija į rezultatą, efektyvią veiklą;

Atsakingą darbą kvalifikuotų ir patyrusių darbuotojų komandoje, galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas, tobulėti siekiant profesinių tikslų, konkurencingą atlyginimą ir papildomus motyvacinius priedus.

Susidomėjusius siūlomomis pareigomis, savo gyvenimo aprašymą, prašome siųsti su nuoroda "Ekspedicijos skyriaus Vadovas" el. paštu: manager{eta}jobinlogistics.eu

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#218220

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. sausio 30 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 22 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
Daugiau informacijos apie mus rasite tinklapyje www.JobinLogistics.eu
Mūsų klientė – operatyviai, profesionaliai ir patikimai, daugiau nei penkiolika metų veikianti kompanija, organizuojanti tarptautinius krovinių gabenimus oro, jūros bei sausumos transportu po visą pasaulį. Kompanija priklauso įvairioms verslo asociacijoms. Įmonės veikla apdrausta civilinės atsakomybės draudimu. Kompanija turi platų patikimų partnerių ratą, kurie padeda užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!