Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1804945

EKSPORTO IR LIETUVOS RINKŲ PROJEKTŲ VADOVO (-ĖS)(Stambūs statybų/apdailos mažmeninės prekybos klientai)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Poliuretano putų produkcijos asortimento pardavimai:

  • Darbas su nuolatiniais B2B klientais ir naujų klientų paieška Lietuvoje bei Užsienyje;
  • Darbas su statybų ir apdailos prekių mažmeninės prekybos tinklais bei netinklinėmis parduotuvėmis.
  • Bendravimas su užsienio rinkų distributoriais, platinančiais įmonės produktus.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;

  • 2-3 metų patirtis pardavimų srityje;

  • Geras/ labai geras anglų kalbos mokėjimas. Lenkų kalbos mokėjimas - privalumas;

  • Verslumas, gebėjimas parduoti, greita orientacija;

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • Fiksuotą 1300-1400 eurų/mėn. neto atlyginimą bandomuoju laikotarpiu;

  • Fiksuotą 1400-1500 eurų/mėn. neto atlyginimą po bandomojo laikotarpio;

  • Realius 500 eurų/mėn. neto priedus už darbo produktyvumą;

  • Kuro kortelę darbo reikalams ir asmeniniams poreikiams;

  • Nemokamą maitinimą įmonės valgykloje.

Darbo skelbimo numeris
#1804945
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!