Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1185775

EL. PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Spectra Baltic, UAB priklauso Arevita įmonių grupei, kuri jau 25 metus sėkmingai veikia elektroninių saugos sistemų rinkoje. Spectra Baltic siūlo labai platų komponentų asortimentą įvairioms sistemoms: nuo apsaugos, kompiuterinių tinklų, automatikos iki buitinių sistemų.Įmonė atstovauja pasaulyje pripažintus prekinius ženklus, tokius kaip Paradox, Inner range, Cofem, System Sensor, R&M, Uniview, Hanwa, Bosch, HP, Cisco ir kt., bet ir mažiau žinomus, tačiau jų pačių išbandytus gamintojus.Įmonės sandėliai -Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Marijampolėje ir Rygoje, todėl prekės klientą pasiekia greitai, pigiai ir patogiausiu jiems būdu.

Daugiau informacijos apie įmonę:http://www.spectrabaltic.lt/https://www.facebook.com/SpectraBaltic

  • Internetinės parduotuvės administravimas: prekių aprašų kūrimas, tvarkymas, vertimų organizavimas

  • SEO užduotys (rinkos analizavimas, sekimas, tekstų rašymas, ir k.t.)

  • Google Ads administravimas, raktažodžių paieška, kampanijų kūrimas

  • Chatbox administravimas, ekstra klausimų atsakymas klientams

  • Naujienlaiškių administravimas

  • Darbas su reklamos agentūromis

  • Akcijų web puslapyje iniciavimas

Reikalavimai

  • El. parduotuvės administravimo patirtis bei internetinės komercijos proceso išmanymas

  • Patirtis klientų aptarnavimo, pardavimų srityje- privalumas

  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai

  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai, tekstų rašymų patirtis

  • Asmeniniai darbo organizavimo ir planavimo įgūdžiai

  • Imlumas informacijai

  • Gera lietuvių kalbos gramatika, stilius ir kalbos kultūra

  • Geros anglų kalbos žinios

PRIVALUMAS: E-rinkodaros, SEO žinios / įgūdžiai

Įmonė siūlo

  • Darbą stabilioje įmonėje, draugiškame kolektyve

  • Galima darbo vieta: Vilnius arba Kaunas

Darbo skelbimo numeris
#1185775
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!