Elektrikas – saulės elektrinių montuotojas (-a)

ASPRAMA UAB

Darbo skelbimo numeris

380321

Darbo aprašymas

  • Komandos lyderio vaidmuo objektuose;

  • Saulės elektrinių montavimas ant stogų ir ant žemės. El. pajungimas ir paleidimas;

  • Saulės elektrinių konstrukcijų montavimas;

  • Elektros kabelių tiesimas.

Reikalavimai

  • Noras būti komandos dalimi ir siekti bendrų tikslų;

  • Techninės elektros žinios;

  • Imlumas naujoms užduotims;

  • Gebėjimas dirbti fizinį darbą;

  • Kalbos: lietuvių, rusų, anglų;

  • Teisė veiruoti B kategorijos transporto priemones;

  • Atestatas įrenginiams iki 1000V yra privalumas.

Įmonė siūlo

  • Priklausyti jaunai ir šauniai komandai;
  • Turėti patyrusių kolegų, iš kurių semtis patirties;
  • Mokymus darbinėje srityje;
  • Galimybę augti mūsų komandoje ir gauti vis didesnių iššūkių;
  • Darbo priemones, rūbus;
  • Nuo indėlio priklausantį atlyginimą.

Kontaktinis tel. pasiteiravimui - +37061156660.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. rugpjūčio 23 d.
Įvestas:
2019 m. liepos 25 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

ASPRAMA UAB

Apie mus:
Esame apšvietimo, elektros ir automatikos sričių specialistai, jau daugelį metų dirbantys šiose rinkose.

Mūsų tikslas:
Patenkintas klientas, todėl siūlome sprendimus nuo idėjos ir projekto iki veikiančio, pilnai priduoto, objekto.

Mūsų vertybės:
Kokybė, klientų pasitenkinimas, operatyvumas, sąžiningumas, lojalumas, teisingas atlygis už atliktą darbą.

Esame kūrėjai:
Įvardinkite mums savo idėją ar užduotį ir mes atrasime Jums sprendimą

Žiūrėti profilį