Elektrinių paspirtukų meistras
Darbo skelbimo numeris #1659269

1
Fuga LT, UAB

Esame antrus metus veikiantis elektrinių paspirtukų centras noPedals, kuris įsikūręs Vilniaus Naujamiesčio rajone. Padedame elektrinių paspirtukų megėjams ne tik pasiūlydami vieną didžiausių Xiaomi, Ninebot ar Kugoo detalių ir aksesuarų asortimentą, bet taip pat gelbėjame atsitikus gedimui.
Dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir šešiose centrinės ir šiaurės Europos šalyse.

Darbo aprašymas

Elektrinių paspirtukų centras noPedals (nopedals.lt), įsikūręs Vilniaus Naujamiesčio rajone, kviečia prisijungti elektrinių paspirtukų remonto meistrą

Pagrindinės darbo užduotys:

  • padangų keitimas,
  • mechaninių gedimų taisymas,
  • elektronikos gedimų taisymas.

Galutinis darbo užmokestis priklausys nuo kandidato kompetencijos, patirties ir gebėjimų. Yra galimybė dirbti ir nepilnu etatu.

Reikalavimai

  • Mechanikos ir elektronikos supratimas bei bendras išmanymas, kaip veikia elektrinis paspirtukas.

  • Mokėjimas naudotis įvairiais įrankiais.

  • Siūlome geras darbo sąlygas Vilniaus centre, sparčiai augančioje įmonėje.
  • Vertiname sąžiningumą bei iniciatyvumą, kurį visada papildomai motyvuojame.
  • Suteiksime galimybę nemokamai naudotis paspirtuku kelionei į darbą.

Telefonas pasiteiravimui: +37066400968

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1659269

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 3 sav.
Підходить і для українців
MONTUOTOJAS (-AI) (ELEKTROTECHNIKOS, AUTOMATIKOS SISTEMŲ, SILPNŲ SROVIŲ) ENERGUS, UAB
1000 - 1500 €/mėn. Į rankas
liko 4 d.
MONTUOTOJAS (-AI) (ELEKTROTECHNIKOS, AUTOMATIKOS SISTEMŲ, SILPNŲ SROVIŲ) ENERGUS, UAB • Vilnius
1000 - 1500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 4 d.
Atranka internetu Darbas pilnai/dalinai iš namų SENIOR ĮTERPTINIO LINUX PROGRAMUOTOJAS (-A) “TELTONIKA IoT GROUP”, UAB
5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Atranka internetu
SENIOR ĮTERPTINIO LINUX PROGRAMUOTOJAS (-A) “TELTONIKA IoT GROUP”, UAB • Vilnius
Darbas pilnai/dalinai iš namų
5000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
ELEKTROMECHANIKAS (-Ė) Homanit Lietuva, UAB
1752 - 2368 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
ELEKTROMECHANIKAS (-Ė) Homanit Lietuva, UAB • Vilnius
1752 - 2368 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 2 sav.
GAMYBOS ĮRANGOS TECHNIKO-ŪKIO PRIEŽIŪROS DARBUOTOJO (AUKŠTOS KOKYBĖS VĖDINIMO/ REKUPERACINIŲ SISTEMŲ GAMYBA) Personalo akademija, UAB
1200 - 1400 €/mėn. Į rankas
GAMYBOS ĮRANGOS TECHNIKO-ŪKIO PRIEŽIŪROS DARBUOTOJO (AUKŠTOS KOKYBĖS VĖDINIMO/ REKUPERACINIŲ SISTEMŲ GAMYBA) Personalo akademija, UAB • Vilnius
1200 - 1400 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 1 sav.
MECHANIKAS (ĮRANGOS REMONTAS, AUTOMOTIVE PRAMONĖ) Metec, UAB
1700 - 1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
MECHANIKAS (ĮRANGOS REMONTAS, AUTOMOTIVE PRAMONĖ) Metec, UAB • Vilnius
1700 - 1900 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!