Farmacinės veiklos licencijavimo skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Nuo 1499 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome Farmacinės veiklos licencijavimo skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo):

  • fizinių asmenų farmacinės veiklos licencijavimo proceso vykdymas;
  • dokumentų apskaita ir bylų tvarkymas;
  • duomenų bazės pildymas.

Platesnę informaciją rasite nusikopijavę nuorodą į naršyklės laukelį. Pretendentai dokumentus turi pateikti per žemiau esančią nuorodą :

Reikalavimai

  • turėti farmacijos studijų krypties aukštąjį universitetinį išsilavinimą (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją;
  • turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį farmacijos srityje;
  • išmanyti dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles, dokumentų rengimo taisykles;
  • mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo lygmens B2 lygiu;
  • gebėti analizuoti ir valdyti informaciją.

Įmonė siūlo

  • įvadinius mokymus naujiems darbuotojams;
  • asmeninį ir profesinį tobulėjimą;
  • nemokamus sveikus užkandžius.