Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #593258

Finansų vadovas(-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Finansų ir apskaitos valdymo politikos formavimas ir jos veikimo užtikrinimas;

  • Įmonės biudžeto rengimas, jo vykdymo kontrolė, analizė ir išvadų bei pasiūlymų teikimas įmonės vadovybui;

  • Įmonės ekonominių rodiklių stebėjimo sistemos kūrimas ir sklandaus jos veikimo užtikrinimas;

  • Finansų ir apskaitos padalinio optimizavimas, darbuotojų koordinavimas ir jų ugdymas;

  • Aktyvus domėjimasis tuo kas vyksta įmonėje ir rinkoje, ekonomiškai naudingų pasiūlymų teikimas ir projektų inicijavimas.

Reikalavimai

  • Patirtis finansų valdymo srityje dirbant su aukščiausio lygio vadovais, įmonės valdyba;

  • Verslo valdymo įrankių išmanymas, teisingas sistemų ir metodų naudojimas;

  • Labai geri analitiniai gebėjimai, iniciatyvumas, proaktyvumas, suebėjimas apginti savo nuomonę remiantis finansinėmis ir verslo įžvalgomis;

  • Gebėjimas efektyviai organizuoti komandos darbą siekiant sutartų rezultatų;

  • Gebėjimas bendrauti anglų, rusų kalbomis;

  • Labai geri darbo su Excel įgūdžiai;

  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Platų atsakomybių spektrą ir teisę priimti svarbius sprendimus;

  • Į tikslus orientuotą ir palaikančią darbo aplinką;

  • Darbą profesionalioje komandoje;

  • Lanksčias darbo sąlygas, motyvuojantį darbo užmokestį ir motyvacinius priedus.

Darbo skelbimo numeris
#593258
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!