2022-07-29 11:26:48

Finansų vadovas(-ė)

CVMarket.lt klientas
4000 - 5000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Finansų ir apskaitos valdymo politikos formavimas ir jos veikimo užtikrinimas;
  • Įmonės biudžeto rengimas, jo vykdymo kontrolė, analizė ir išvadų bei pasiūlymų teikimas įmonės vadovybui;
  • Įmonės ekonominių rodiklių stebėjimo sistemos kūrimas ir sklandaus jos veikimo užtikrinimas;
  • Finansų ir apskaitos padalinio optimizavimas, darbuotojų koordinavimas ir jų ugdymas;
  • Aktyvus domėjimasis tuo kas vyksta įmonėje ir rinkoje, ekonomiškai naudingų pasiūlymų teikimas ir projektų inicijavimas.

Reikalavimai

  • Patirtis finansų valdymo srityje dirbant su aukščiausio lygio vadovais, įmonės valdyba;
  • Verslo valdymo įrankių išmanymas, teisingas sistemų ir metodų naudojimas;
  • Labai geri analitiniai gebėjimai, iniciatyvumas, proaktyvumas, suebėjimas apginti savo nuomonę remiantis finansinėmis ir verslo įžvalgomis;
  • Gebėjimas efektyviai organizuoti komandos darbą siekiant sutartų rezultatų;
  • Gebėjimas bendrauti anglų, rusų kalbomis;
  • Labai geri darbo su Excel įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Platų atsakomybių spektrą ir teisę priimti svarbius sprendimus;
  • Į tikslus orientuotą ir palaikančią darbo aplinką;
  • Darbą profesionalioje komandoje;
  • Lanksčias darbo sąlygas, motyvuojantį darbo užmokestį ir motyvacinius priedus.