Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

FINAUGA, UAB

I. Kanto g. 25, Kaunas
http://www.finauga.lt

Įmonės aprašymas

UAB FINAUGA - nuolat besiplečianti, perspektyvi, bendradarbiaujanti su tarptautinio lygio finansinių produktų kompanijomis finansų planavimo įmonė.
Mūsų įmonės konsultantai pirmiausia siekia suprasti kiekvieno kliento individualius poreikius ir atsižvelgiant į juos, padėti klientui susikurti finansinę gerovę.
Siekdama geriausiai patenkinti kliento poreikius ir efektyviai spręsti kliento problemas mūsų įmonė iš visų pasiūlymų bendradarbiauti pasirinko tuos partnerius, kurie teikia efektyviausius finansinius sprendimus, todėl manome, kad mūsų kompanija gali geriausiai padėti kiekvienam klientui. Mūsų įmonė siekia apimti kuo platesnius kliento finansinius poreikius, todėl teikiame paskolų, verslo planų ir ES struktūrinių fondų paraiškų rengimo, įvairių rūšių draudimo, skolų valdymo, investavimo, pensijų kaupimo bei terminuotų ir kaupiamųjų indėlių paslaugas.
Mūsų įmonė laikosi principo, kad kiekvienas klientas yra svarbus, todėl turi gauti individualias asmeninio finansų konsultanto paslaugas. Šis konsultantas vadovaudamasis asmeninės atsakomybės principais atsižvelgdamas į kliento individualius poreikius padės užtikrinti ilgalaikę savo kliento naudą, suteiks reikiamą informaciją finansiniais klausimais bei atliks nuolatines konsultacijas.
Mūsų įmonės pagrindinis tikslas yra ne parduoti klientui tai, ko jam nereikia, bet padėti susikurti finansinę gerovę, atitinkančią jo individualius poreikius. Todėl tikime, kad mūsų konsultuoti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys su mūsų pagalba pasieks savo finansinius tikslus, išvengs galimų problemų bei susikurs turtingesnį rytojų.

Įmonės informacija

Peržiūros
2 150
Darbuotojų sk.
2
Vieta
Kaunas

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>