GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A) VERPYKLOS CECHE
Darbo skelbimo numeris #1605121

JUGUM, UAB
Vilnius

Darbo aprašymas

JUGUM klientė – daugiau nei 20 metų Lietuvoje dirbanti užsienio kapitalo gamybinė įmonė, ieško naujo komandos nario ir kviečia prisijungti PRESŲ CECHO DARBININKĄ (-Ę).

Valandinis atlygis:
6,30 €/val.
Naktinis/viršvalandinis darbas apmokamas 1,5 karto tarifu.

Darbo laikas:
3 pamainos:
I – os savaitės pamaina 06.00 val.-14.30 val.;
II – os savaitės pamaina 14.30 val.-22.30 val. (po pamainos parvežama iki Giraitės stotelės);
III – ios savaitės pamaina 22.30 val.-6.00 val. (į pamainą vežama iš Giraitės stotelės);
VI ir VII – poilsio dienos.

Darbo vieta:
Aukštieji Paneriai.

Reikalavimai

Jums reikės:

  • Prižiūrėti lininių virvių gamybą (pervyniojimas, surišimas, pynimas);
  • Aptarnauti gamybinius įrengimus, stakles bei juos prižiūrėti;
  • Būti fiziškai pasiruošusiam;
  • Patirtis nėra būtina, apmokome.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą bei priedus už įgyjamas kategorijas;
  • „13-tą“ atlyginimą;
  • Karjeros galimybes;
  • Nuolatinį darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Dėmesingus ir palaikančius vadovus;
  • Visas socialines garantijas.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1605121

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 3 d.
PAGALBINIS SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) SPAUSTUVĖJE! JUGUM, UAB
5.7 €/val. Neatskaičius mokesčių
prieš 3 d.
PAGALBINIS SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) SPAUSTUVĖJE! JUGUM, UAB • Vilnius
5.7 €/val.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 1 sav.
OPERATORIAUS PADĖJĖJAI SPAUSTUVĖJE // PATIRTIS NEBŪTINA! UAB „Biuro“
900 €/mėn. Į rankas
OPERATORIAUS PADĖJĖJAI SPAUSTUVĖJE // PATIRTIS NEBŪTINA! UAB „Biuro“ • Vilnius
900 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 6 d.
PREKIŲ KOMPLEKTUOTOJAI VASAROS SEZONUI | PRADĖK DIRBTI JAU DABAR! UAB „Biuro“
880 - 1050 €/mėn. Į rankas
prieš 6 d.
PREKIŲ KOMPLEKTUOTOJAI VASAROS SEZONUI | PRADĖK DIRBTI JAU DABAR! UAB „Biuro“ • Vilnius
880 - 1050 €/mėn.Į rankas
Підходить і для українців
SANDĖLIO DARBININKAS (DARBAS PAMAINOMIS) PakMarkas, UAB
1353 - 1624 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
SANDĖLIO DARBININKAS (DARBAS PAMAINOMIS) PakMarkas, UAB • Vilnius
1353 - 1624 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 4 d.
KROVĖJAS-PAKUOTOJAS Advantus, UAB
850 - 900 €/mėn. Į rankas
prieš 4 d.
KROVĖJAS-PAKUOTOJAS Advantus, UAB • Vilnius
850 - 900 €/mėn.Į rankas
Vilnius
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!