Naujausi skelbimai

Gamybos direktoriaus pavaduotojas Šiauliuose

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84452

Darbo skelbimo numeris

84452

Darbo aprašymas

- Tarptautinio suvirinimo inžinieriaus diplomas arba Europos suvirinimo inžinieriaus diplomas;
- Aukštasis išsilavinimas;
- Organizuotumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas
- Puikūs vadovavimo, kontrolės, bendravimo ir organizavimo įgūdžiai, atsakingas požiūris į darbą, pareigingumas, kruopštumas.

Reikalavimai

- Techninių derybų vedimas su potencialiais ir esamais klientais bei platintojais, įmonės ir jos produkcijos pristatymas;
- Pagalba pardavimų vadybininkams, konsultuojant klientus technologiškai sudėtingose situacijose;
- Pagalba įmonės gamybos direktoriui ir barų meistrams organizuoti, koordinuoti ir kontroliuoti įmonės darbą;
- Dalyvavimas vystant įmonės veiklos strategiją;
- Projektų įgyvendinimo organizavimas;
- Kitų bendro pobūdžio darbų vykdymas.
Privalumai
- Panašaus darbo patirtis ne mažesnė nei 5 metai;
- Labai geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo

- Atlyginimas 2000 Lt.+
- Įdomų darbą, galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus, socialines garantijas.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. balandžio 22 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 8 d.

UAB "Šiaulių tauro mechanika"
Prekinis ženklas "Fortas". Įmonė, gaminanti plienines duris, persirengimo spinteles, atliekanti pjovimo lazeriu, lankstymo, štampavimo, virinimo paslaugas.