Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #462736

Gamybos linijos operatorius SU PATIRTIMI

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Dirbant mūsų komandoje Tau reikės:

  • Valdyti polikarbonato gamybos liniją, nustatyti ir reguliuoti gamybos parametrus;
  • Sekti gaminamo produkto parametrus;
  • Užtikrinti gaminamo kanalinio polikarbonato kokybę, prižiūrėti gamybos procesą;
  • Užtikrinti tvarką ir švarą savo darbo vietoje;
  • Dirbti pamaininį darbą (taip pat ir naktimis).

Reikalavimai

Šis darbas yra skirtas Tau, jeigu:

  • Turi techninį mąstymą, o gal ir išsilavinimą;
  • Sugebi operatyviai atlikti užduotis;
  • Pasižymi savarankiškumu ir atsakingu požiūriu į darbą;
  • Sieki nuolat mokytis ir tobulėti;
  • Sugebi dirbti tiek savarankiškai tiek ir komandoje;
  • Turi gamybos linijos operatoriaus patirties;
  • Moki valdyti autokrautuvą (didelis privalumas).

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

  • Pastovų darbą;
  • Draugišką, palaikantį kolektyvą;
  • Laiku mokamą atlyginimą (kuris perspektyvoje gali didėti);
  • Kasdienį maitinimą.
  • P. S. Darbovietės adresas Pramonės g. 49A, Vilnius.

Darbo skelbimo numeris
#462736

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. gruodžio 20 d.
Įvestas:
2020 m. lapkričio 20 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!