Gamybos vadovas

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 320917

Darbo skelbimo numeris

320917

Darbo aprašymas

Gamybos procesų planavimas, valdymas, kontrolė;
Gamybos darbuotojų veiklos planavimas
Gamybos procesų optimizavimas ir nuolatinis jų tobulinimas, pasiūlymų pateikimas ir įgyvendinimas;
Nustatytų gamybos tikslų įgyvendinimas;
Gamybos rodiklių analizė ir valdymas;
Atsakomybė už gamybinės veiklos rezultatus;
Poreikio gamybos investicijoms nustatymas, pasiūlymų vadovybei pateikimas;
Efektyvaus gamybos resursų naudojimo užtikrinimas.

Reikalavimai

Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (privalumas gyvulininkystės technologas);
Vadovaujančio darbo patirtis gamybinė įmonėje (privalumas paukštininkystėje);
Gebėjimas vadovauti darbuotojų kolektyvui, planuoti ir organizuoti darbą;
Gamybos technologinių procesų išmanymas;
Atsakingumas, loginis mąstymas, greita orientacija;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Gebėjimas bendradarbiauti.

Įmonė siūlo

Įdomų, dinamišką darbą augančioje įmonėje;
Stabilų darbą, atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Geras darbo sąlygas bei lankstų darbo grafiką.

Informacija telefonu: 8 616 15121

Darbo vieta:
Vilkyčių k., Šilutės raj.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šilutė
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. gruodžio 1 d.
Įvestas:
2017 m. lapkričio 13 d.

"Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.

„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.

Mūsų vertybės:

Verslumas

Mes vertiname verslumo dvasią ir komandinį darbą: atvirą valdymo stilių ir įgaliojimų suteikimą darbuotojams. Sprendimus priimame siekdami auginti verslą: tai daro mus labiau konkurencingus, leidžia siekti pelno ir augti.

Profesionalumas
Dirbame efektyviai, sparčiai ir kokybiškai. Nuolat tobuliname savo profesinius įgūdžius.

Komandinis darbas:
Mes dirbame komandoje ir siekiame bendrų tikslų. Tikime, kad komandinis darbas yra raktas į sėkmingą įmonių grupės veiklą.