Naujausi skelbimai

Geležinkelių transporto vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308726

Darbo skelbimo numeris

308726

Darbo aprašymas

* Naujų klientų paieška;
* Krovinių gabenimo geležinkelio transportu veiklos plėtra;
* Nuosavo geležinkelio parko naudojimo efektyvumo didinimas;
* Negabaritinių bei kitų krovinių gabenimo geležinkelių organizavimas;
* Iškeltų tikslų įgyvendinimas;
* Ataskaitų teikimas įmonės vadovui.

Reikalavimai

* Užsienio kalbų mokėjimas: anglų, rusų;
* Būtina patirtis pervežimų geležinkeliais srityje;
* Geležinkelio tarifų skaičiavimas;
* Logistikos procesų išmanymas;
* Jūrinių konteinerių gabenimo proceso išmanymas;
* Strateginis mąstymas;
* Galimybė vykti į komandiruotes.

Įmonė siūlo

* Draugišką kolektyvą;
* Konkurencingą darbo užmokestį bei motyvacinę sistemą;
* Kandidatuodami pateikite savo pasiūlymus, ko Jūs tikėtumėtės iš įmonės, kad pirmadieniais į darbą galėtumėte eiti kaip į šventę.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. liepos 25 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 12 d.

UAB “CF&S Lithuania“ priklauso tarptautiniam logistikos paslaugų koncernui, nuo 1997 metų sėkmingai veikiančiam Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Rusijoje ir Kazachstane, valdančiam nuosavą geležinkelio transporto parką, konteinerius, autotransportą sausumos krovinių gabenimui ir sandėlius. Kompanija aktyviai dirba krovinių gabenime geležinkeliais, jūrų, sausumos bei oro transportu.

UAB “CF&S Lithuania“ tikslas yra suteikti aukštos kokybės ir profesionalias logistikos paslaugas. Siekdami suprasti savo klientų pageidavimus ir poreikius siūlome jiems lanksčias, veiksmingas bei konkurencingas paslaugas.

Kompanija plečia savo veiklą Lietuvoje ir darbui Klaipėdoje kviečiame: