Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

GIPURA, UAB

Briedžių takas 4C, Kaunas
http://www.gipura.lt

Įmonės aprašymas

UAB "Gipura" gamykloje šiandien gaminame šiuos aukščiausios kokybės gaminius:

Aliuminio durys, langai, vidaus pertvaros, lauko fasadai. Šią produkciją gaminame iš Europoje pripažintų ir sertifikuotų "Yawall" bei "Ponzio" aliuminio profilių, naudojame pasaulyje garsių firmų ("Pilkington", "Guardian") stiklą.
Plastikiniai langai, varstomos durys, slankiojančios durys, vitrinos. Šią produkciją gaminame išskirtinai tik iš A klasės plastikinių profilių, kuriuos mums tiekia pasaulyje pripažinta PVC profilių gamintoja "VEKA", garsėjanti kaip išskirtinės aukščiausios kokybės profilius langams siūlanti kompanija. Naudojame sertifikuotus stiklo paketus (iš "Guardian", "Pilkington" stiklo), kurie gali būti su padidintomis termo, akustinėmis ar saulės kontrolės savybėmis. Naudojame "Maco" (Vokietija) aukščiausios kokybės apkaustus bei furnitūrą.
Priešgaisrinės durys, langai, pertvaros. Ši produkcija gaminama iš priešgaisrinių aliuminio profilių, sertifikuotų ir laboratorijose išbandytų medžiagų bei komplektuojančių detalių. Priešgaisriniuose gaminiuose naudojame "Pilkington" priešgaisrinį stiklą. Šiandien siūlome LR Gaisrinių tyrimų centre (GTC) išbandytus ir sertifikuotus mūsų gaminius: EI60 duris ir pertvaras, kurių atsparumas atvirai ugniai >=60 min., EI45 duris ir pertvaras, kurių atsparumas atvirai ugniai >=45 min., bei EI30 duris ir pertvaras, kurių atsparumas atvirai ugniai >=30 min. Taip pat gaminame aliuminio duris su dūmams sandaria komplektacija.

Įmonės informacija

Peržiūros
9 378
Vidutinė alga
~ €1 490
Darbuotojų sk.
36
Vieta
Kaunas

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

prieš 3 sav.
DIDMENOS PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (PVC LANGAI IR ALIUMINIO KONSTRUKCIJOS) UAB "Gipura"
1350 - 2040 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 4 d.
DIDMENOS PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (PVC LANGAI IR ALIUMINIO KONSTRUKCIJOS) UAB "Gipura" • Kaunas
1350 - 2040 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 4 d.